Шляхов Василь Іванович

1 Бал2 Бали3 Бали4 Балів5 Балів (Дайте оцінку)
Loading...
| 836
екс-суддя Ріпкинського районного суду

 

Василь Іванович Шляхов у 2006 р. був обраний на посаду судді Ріпкинського райсуду безстроково. 18 січня 2008 р. призначений заступником голови, а оскільки довгий час голови Ріпкинського районного суду взагалі не було, Шляхов фактично очолював цей суд.

19 вересня 2013 р. Верховна Рада звільнила його з посади судді — у зв’язку з поданням заяви про відставку.

На той час йому вже вручили підозру в отриманні хабара 30 тисяч грн. Тож після обвинувачувального вироку суду, що засудив Василя Шляхова до 5 років позбавлення волі, у грудні 2014 р. Вища кваліфікаційна комісія суддів України вирішила припинити відставку судді у зв’язку з обвинувачувальним вироком за вчинення умисного злочину. Це означає, що суддю позбавили спецпенсії та інших виплат.

 

5 років за хабар 30 тисяч грн.

У березні 2013 р. сільський голова Грабівки Ріпкинського району Чернігівської області Олександр Свистун звернувся до СБУ з заявою, що суддя місцевого суду Василь Шляхов вимагає від нього хабар 30 тисяч грн. за більш лояльне рішення у кримінальному провадженні. Внаслідок спецоперації СБУ у судді було знайдено переписані купюри з хабара.

Шляхов у судді свою провину відмовлявся визнати. Казав, що частину грошей знайшов на вулиці, коли вигулював собаку, а іншу – йому просто підкинули. І справа проти нього — через його принциповість.

18 серпня 2014 р. суддя Славутицького міського суду Київської області Наталія Теремецька ухвалила вирок передбаченого ч. 4 ст. 368 Кримінального Кодексу України (одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах того, хто дає неправомірну вигоду, будь-яких дій з використанням наданого їй службового становища).

Призначене покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади, місцевого самоврядування, державних та комунальних підприємствах, установах та організаціях, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на три роки з конфіскацією усього належного йому майна. В тому числі, конфіскації підлягали два авто: «ВАЗ-21011» та «Ford C-max Trend».

23 жовтня 2014 р. Апеляційний суд Київської області залишив вирок Славутицького міського суду без змін.

Василь Шляхов пробув у Менській виправній колонії (єдиний в Україні заклад для відбування покарання правоохоронців, прокурорів тощо) з 14 листопада 2014 р. по 9 квітня 2015 р. Потім його випустили і справу направили на новий розгляд.

У березні 2017 р. Славутицький міський суд знову засудив Василя Шляхова до п’яти років ув’язнення з позбавленням права займати посади, пов’язані з виконанням розпорядчих функцій, на три роки та з конфіскацією майна.

[contact-form-7 404 "Не знайдено"]

Додати фото

Статки судді та сім’ї Шляхов Василь Іванович (квартири, будинки та земля)
# 2013 рік 2014 рік 2015 рік 2016 рік 2017 рік
Гроші судді
Квартири судді
Будинки судді
Земля судді
Доходи сім’ї
Квартири сім’ї
Будинки сім’ї
Землі сім’ї
Декларації судді Шляхов Василь Іванович
Декларації WEB:
Декларації PDF:
Шляхов Василь Іванович - додаткова інформація
Суддя:
Ріпкинський районний суд , Чернігівська область
Декларація:
Декларація:
Скарги :
Кількість стягнень :
Кількість справ :
Оскаржені справи :
Фотофакти:

Написати коментар

Читайте також:
Суддя Апеляційного суду Миколаївської області,

Галущенко Олександр Іванович

Суддя Апеляційного суду Дніпропетровської області м. Дніпропетровськ,

Красвітна Тетяна Петрівна

Голова Городнянського районного суду Чернігівської області,

Березовський Олексій Дмитрович

Суддя Одеського окружного адміністративного суду,

Токмілова Любов Миколаївна