Підгорний Іван Іванович

1 Бал2 Бали3 Бали4 Балів5 Балів (Дайте оцінку)
Loading...
| 1 272
Суддя Ківерцівського районного суду

Іван Іванович Підгорний з квітня 1984 р. працював суддею Ківерцівського районного суду Волинської області.

 

Справа про хабар

За інформацією “Громадського. Волинь”, у жовтні 2008 р. один із місцевих підприємців Ківерців передав судді Ківерцівського районного суду Івану Підгорному пральну машинку та 1200 грн. за винесення позитивного рішення у цивільній справі бізнесмена. Він прохав у судді визнання за ним права власності на приміщення. Останній у свою чергу просив хабара.

А у 2010 р. цей же суддя вимагав 4 000 грн. від іншого підприємця за вирішення на його користь питання стосовно виключення автомобіля ВАЗ з акту опису. Тоді співробітники СБУ здійснили слідчо-оперативну дію та затримали суддю Підгорного на отриманні хабара.

Спершу справу розглядав Рівненський районний суд, який засудив Івана Підгорного на 5 років в’язниці із випробувальним терміном – 2 роки. Те ж саме рішення ухвалив й Апеляційний суд Рівненської області. Тоді підсудний звернувся уже до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ. Той повернув справу на розгляд у Млинівський районний суд Рівненської області.

У Млинівському районному суді суддя Алла Бандура присудила йому п’ять років позбавлення волі та конфіскації частини майна. 17 березня 2017 р. Апеляційний суд Рівненської області залишив без змін  вирок Млинівського районного суду. Крім того, Підгорному заборонили займати посаду судді та посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій у державних установах впродовж трьох років.

 

Підгорний до останнього отримував зарплату судді

Попри кількарічну судову тяганину, Підгорний продовжував бути суддею Ківерцівського райсуду і отримувати зарплату. Приміром, згідно з його декларацією за 2014 рік, він заробив 328 тис. грн., з яких 250 тис. грн. – зарплата, 12 тис. грн. – матеріальна допомога і 66 тис. грн. – страхові виплати.

За 2015 р. Підгорний задекларував 120 тис. грн. зарплати судді, 23,6 тис. грн. матеріальної допомоги, майже 72 тис. грн. пенсії.  Із майна він задекларував лише квартиру в Ківерцях площею 51 кв. м, якою володіє з 1955 р.

Прикметно, що 2015 р. Іван Підгорний звертався до Волинського окружного адмінсуду з позовом на Ківерцівський суд, вимагаючи стягнути суддівську винагороду. Проте, коли справа вже була призначена до судового розгляду, позивач відкликав свою позовну заяву.

 

Спроби звільнити з посади:

Двічі — в травні 2009 та в січні 2010 р. — членом Ради суддів України, головою апеляційного суду області Петром Філюком вносилися подання кваліфікаційній комісії загальних судів Львівського апеляційного округу щодо ініціювання питання про дисциплінарну відповідальність судді Івана Підгорного. У результаті комісія обмежилась покаранням — двома доганами Підгорному. Подання про звільнення з посади, в тому числі голови Ради суддів області, за порушення ним присяги судді та норм чинного законодавства, не було підтримано.

 

Також у травні 2013 р. Вища Рада юстиції вирішила внести подання до Верховної Ради України про звільнення Підгорного Івана Івановича з посади судді Ківерцівського районного суду Волинської області у зв’язку з набранням законної сили обвинувальним вироком щодо нього.

 

В квітні 2014 р. суддю Івана Підгорного відсторонили від розгляду цивільних та кримінальних проваджень на вимогу обласної прокуратури.

 

[contact-form-7 404 "Не знайдено"]

Додати фото

Статки судді та сім’ї Підгорний Іван Іванович (квартири, будинки та земля)
# 2013 рік 2014 рік 2015 рік 2016 рік 2017 рік
Гроші судді 328441 215904
Квартири судді 51
Будинки судді 51
Земля судді
Доходи сім’ї 43361}
Квартири сім’ї
Будинки сім’ї
Землі сім’ї
Декларації судді Підгорний Іван Іванович
Декларації WEB:
2014 2015
Декларації PDF:
2014
Підгорний Іван Іванович - додаткова інформація
Суддя:
Ківерцівський районний суд Волинської області, Волинська область
Декларація:
доброчесності судді подано у 2016 році (вперше)
Декларація:
родинних зв’язків судді подано у 2016 році
Скарги :
Кількість стягнень :
Кількість справ :
Оскаржені справи :
Фотофакти:

Написати коментар

Читайте також:
Голова Житомирського районного суду Житомирської області,

Мокрецький Віктор Іванович

Суддя Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду,

Мельник Володимир Васильович

Суддя Харківського окружного адміністративного суду,

Чудних Світлана Олександрівна

Голова Кремінського районного суду Луганської області,

Акулов Євген Миколайович