Масендич Василь Васильович

1 Бал2 Бали3 Бали4 Балів5 Балів (Дайте оцінку)
Loading...
| 1 281
Суддя Франківського районного суду м.Львова

Масендич Василь Васильович – суддя Франківського районного суду м. Львова. До переведення до Львова працював суддею у Пролетарському районному суді Донецька.

 

Статки:

Згідно з декларацією за 2016 р. Василь Масендич має у власності земельну ділянку в Миколаївській області (25 соток). Він також орендує квартиру у Львові. На нього зареєстрований автомобіль Volvo 1991 р.в. Суддя також користується Нyundai i 10 (2011 р.в.)

 

Сім’я:

Одружений, виховує доньку.

 

Скандали:

Чинив правосуддя в нетверезому стані

У січні 2016 р. присутні на судовому засіданні активісти помітили, що суддя Василь Масендич Василь проводить засідання, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння.

Вони  так описали цю ситуацію: «27 січня 2016 року новопризначений суддя Масендич Василь Васильович, переведений з Донецька, намагався проводити слухання кримінальної справи, розгляд якої триває близько 10 років, у стані алкогольного сп’яніння. Він був настільки п’яний, що не міг піднятися з за столу. Враховуючи це, представник однієї з сторін разом з громадськими активістами, які були присутні у залі судових засідань як вільні слухачі, викликали поліцію. Суддя Масендич В.В. не маючи наміру дочекатися поліції та проводити розгляд кримінальної справи втік з приміщення суду, сівши за кермо автомобіля марки Лексус, відповідно керував ним у стані алкогольного сп’яніння».

 

Поновив на посаді звільненого через хабар посадовця Міноборони

За версією правоохоронців начальник КЕВ Львова Олексій Крисевич у грудні 2015 р. отримав від підприємця 15 тис. грн за підписання актів прийому-передачі квартир для учасників АТО. Втім, прокуратурі не вдалося довести його вину – через погане оформлення документів львівські суди двічі відмовлялися прийняти матеріали обвинувачення.

Відтак у травні та жовтні 2016 року суддя Франківського суду Василь Масендич повернув документи назад у прокуратуру для належного оформлення. Пізніше Львівський окружний адмінсуд Львова поновив Крисевича на посаді.

 

Відсторонений за рішення щодо радіо «Вести»

У лютому 2017 року суддя Франківського районного суду Львова своєю ухвалою зупинив розгляд у Національній раді з питань телебачення і радіомовлення заяви про продовження строку дії ліцензії київського «Радио Вести». До суду звернулась громадянка Надія Бондарєва, яку обурив контент радіостанції, через що жінка мала побоювання, що Нацрада може продовжити «Радио Вести» ліцензію. Львівський суд заборонив Нацраді ухвалювати будь-які рішення щодо продовження строку дії ліцензії та заборонив оголошувати конкурс на київську частоту «Радио Вести», що Національна рада з питань телебачення та радіомовлення сприйняла як перешкоджання своїй діяльності. Тоді нардеп Сергій Висоцький стверджував, що у Нацраді хотіли відмовити у продовженні ліцензії «Радио Вести». Відтак саме рішення судді Масендича завадило Нацраді зробити це та заблокувало розгляд цього питання.

18 жовтня 2017 р. Третя Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя ухвалила рішення про тимчасове відсторонення від здійснення правосуддя судді Василя Масендича. Дисциплінарну справу проти судді Масендича відкрили за скаргами Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення та народного депутата України Сергія Висоцького.

Після розгляду скарги, Дисциплінарна палата ухвалила рішення про притягнення судді Василя Масендича до дисциплінарної відповідальності, а також внесла подання до Вищої ради правосуддя про звільнення судді.

[contact-form-7 404 "Не знайдено"]

Додати фото

Статки судді та сім’ї Масендич Василь Васильович (квартири, будинки та земля)
# 2013 рік 2014 рік 2015 рік 2016 рік 2017 рік
Гроші судді
Квартири судді
Будинки судді 2500
Земля судді
Доходи сім’ї
Квартири сім’ї
Будинки сім’ї
Землі сім’ї
Декларації судді Масендич Василь Васильович
Декларації WEB:
2015
Декларації PDF:
Задекларовані авто:
Volvo, hyundai
Масендич Василь Васильович - додаткова інформація
Суддя:
Франківський районний суд м. Львова, Львівська область
Декларація:
доброчесності судді подано у 2016 році (вперше)
Декларація:
родинних зв’язків судді подано у 2016 році
Скарги :
Кількість стягнень :
Кількість справ :
Оскаржені справи :
Фотофакти:

Написати коментар

Читайте також:
Суддя Херсонського міського суду Херсонської області,

Войцеховська Яна Вікторівна

Суддя Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області,

Купавська Наталя Михайлівна

Суддя Томаківського районного суду Дніпропетровської області,

Кондус Людмила Андріївна

Суддя Козельщинського районного суду Полтавської області,

Лизенко Андрій Вікторович