Махаринець Дмитро Євгенійович

1 Бал2 Бали3 Бали4 Балів5 Балів (Дайте оцінку)
Loading...
| 1 028
Суддя Рівненського окружного адміністративного суду

 

Махаринець Дмитро Євгенійович працює суддею Рівненського окружного адміністративного суду від 7 грудня 2009 року. Після призначення на п’ятирічний термін, строк повноважень судді закінчився 7 грудня 2014 року.

Лише у квітні 2017 р. Махаринця призначено Президентом України суддею Рівненського окружного адміністративного суду безстроково.

 

Сім’я:

Одружений, має сина.

 

Статки:

У 2016 році Дмитро Махаринець задекларував квартиру в Рівному (81 кв. м) і 21 % ще однієї квартири. Дружина судді є власницею житлового будинку (101 кв. м) і земельної ділянки 25 соток у Глинську Здолбунівського району Рівненської області. Їй також належить 10 соток землі у Рівному. Суддя Махаринець користується автом Subaru Forester 2007 р.в.

Родина виплачує декілька кредитів.

 

«Пільгові» земельні ділянки

Журналісти виявили особу на ім’я Дмитро Махаринець у списку осіб, які подали документи на отримання 10 соток землі в перспективному районі Рівного. У статті йдеться про те, що на відміну від звичайних містян, що десятиліттями можуть стояти у черзі на отримання землі, чиновники отримують ділянки значно швидше.

 

Резонансні рішення

У квітні 2013 р. суддя Рівненського окружного адміністративного суду Дмитро Махаринець  визнав протиправними дії редакції газети «Вісті Рівненщини» щодо незадоволення інформаційного запиту головного редактора порталу «Четверта влада» та редактора Рівненського агентства журналістських розслідувань Володимира Торбіча.

Цьому рішенню передувала кількарічна судова тяганина. Суддя Рівненського окружного адміністративного суду Дмитро Зозуля, який першим розглядав справу, виніс ухвалу про закриття провадження. На його думку, справу слід було слухати в суді загальної юрисдикції. Це обумовило півторарічний розгляд справи, яку знову повернув на розгляд в Рівненський суд Вищий адміністративний суд України, який визнав, що рівненський суддя помилився.

 

У жовтні 2012 р. Рівненський окружний адміністративний суд в особі судді Махаринця відмовив Партії регіонів у задоволенні її позовних вимог. Рівненські регіонали звинувачували партію «Удар» і газету «Рівне вечірнє» в поширенні недостовірних відомостей і вимагали заборонити до закінчення парламентської виборчої кампанії випуск газети.

Справа стосувалася статті, що була опублікована у газеті «Рівне вечірнє» під рубрикою «Політична агітація». Її замовником була партія «Удар».

Після дослідження доказів суддя Дмитро Махаринець констатував, що встановлення достовірності поданих у статті відомостей належить до компетенції цивільного судочинства, відтак вимоги Партії регіонів не можуть бути задоволені. Окрім того, газета не є належним відповідачем у даній справі.

 

[contact-form-7 404 "Не знайдено"]

Додати фото

Статки судді та сім’ї Махаринець Дмитро Євгенійович (квартири, будинки та земля)
# 2013 рік 2014 рік 2015 рік 2016 рік 2017 рік
Гроші судді 194694
Квартири судді 153
Будинки судді 81 81
Земля судді
Доходи сім’ї 46904
Квартири сім’ї
Будинки сім’ї
Землі сім’ї 3511
Декларації судді Махаринець Дмитро Євгенійович
Декларації WEB:
2014 2016
Декларації PDF:
2014 2015
Задекларовані авто:
Subaru Forester, субару
Махаринець Дмитро Євгенійович - додаткова інформація
Суддя:
Рівненський окружний адміністративний суд, Рівненська область
Декларація:
доброчесності судді подано у 2016 році (вперше)
Декларація:
родинних зв’язків судді подано у 2016 році
Скарги :
Кількість стягнень :
Кількість справ :
Оскаржені справи :
Фотофакти:

Написати коментар

Читайте також:
Суддя Кремінського районного суду Луганської області,

Костроба Юрій Юрійович

Суддя Ленінського районного суду м. Харкова,

Сватіков Андрій Вікторович

Суддя Жмеринського міськрайонного суду Вінницької області,

Камінський Валерій Петрович

Суддя Господарського суду Дніпропетровської області,

Колісник Іван Іванович