Відкрито дисциплінарні справи щодо 5 суддів

31.07.2017

Сьогодні Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя відкрила дисциплінарні справи стосовно 5 суддів, – передає sud.ua.

Зокрема, відкрито дисциплінарну справу щодо судді Вищого адмінсуду України Олександра Стародуба. Скаржник вказав на порушення процесуальних строків суддею при розгляді його касаційної скарги щодо відновлення заявника на роботі в правоохоронних органах. Справа розглядалася у ВАСУ протягом двох років.

Ще одну дисциплінарну справу відкрито стосовно судді Вищого адмінсуду України Юрія Рецебуринського, якого теж звинуватили у затягуванні розгляду касаційної скарги.

Також дисциплінарну справу було відкрито стосовно судді Індустріального райсуду міста Дніпропетровська Юрія Шофаренка, на якого поскаржився Віталій Дубіневич, звинувачуючи суддю у допущенні ряду порушень, у тому числі визначенні покарання, що не відповідає тяжкості правопорушення.

За скаргою Магаса відкрито дисциплінарну справу щодо судді Шевченківського райсуду міста Києва Аліни Гуменюк. Скаржник вказав, що його клієнт пртягом тривалого часу не міг отримати судове рішення. У процесі перевірки члени ради з’ясували, що дане рішення відправлене у Єдиний реєстр судових рішень із значною затримкою.