1.    
  2.     У Сумах суд відмовився арештувати депутата облради

У Сумах суд відмовився арештувати депутата облради

14.08.2017

Сьогодні прокуратура в Зарічному райсуді Сум просила домашній арешт для Юрія Чмиря. Окрім цього, під час засідання слідчі попросили змінити суддю, адже вона напередодні ухвалювала інше рішення стосовно Чмиря – визнала його не підозрюваним у справі. Про це передає «Трибуна».

Розгляд клопотання про відвід судді призначили на 16 серпня.

Сторона обвинувачення хотіла вручити Юрію Чмирю матеріали справи для ознайомлення, але той взяти їх відмовився, оскільки не вважає себе підозрюваним.

Нагадаємо, колишній високопосадовець підозрюється в приховуванні паспорта, підробці та використанні підроблених офіційних документів, а також у декларуванні недостовірних відомостей. Відомо, що підозрюваний на підставі заяви про нібито втрату паспорта отримав новий документ, що посвідчує особу. У подальшому він використовував так званий втрачений паспорт для вчинення юридично значущих нотаріальних дій. Окрім того, депутат не вніс у декларацію власну доньку, хоча у ході слідства зібрано достатньо доказів того, що вони проживали та проживають разом. Зокрема, в декларації не зазначено дев’ять квартир та три паркомісця у столиці, дохід від продажу нерухомості та корпоративні права двох товариств з обмеженою відповідальністю, що належать 20-річній непрацюючій доньці Юрія Чмиря.

Максимальне покарання, яке може отримати Юрій Чмирь за санкціями статті – позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Написати коментар