Суд таємно зняв з Ємельянова підписку про невиїзд

14.07.2017

Суддя Вищого госпсуду Артур Ємельянов, щодо якого Генпрокуратура проводить розслідування про незаконне втручання у роботу автоматизованої системи документообігу суду, опинився у Австрії. Його помітили під час успішного проходження паспортного контролю у Відні. До цього Ємельянов перебував на підписці про невиїзд з 27 жовтня 2016 року. Про це передає «Українська правда».

З’ясувалося, що 8 червня Подільський райсуд столиці ухвалив рішення про непродовження підписки про невиїзд судді, а тому він має право виїжджати з України без обмежень. Це рішення суд аргументував тим, що у Ємельянова за кордоном проживає дочка, він потребує лікування, а також суд врахував його позитивну характеристику і значний соціальний статус у суспільстві.

Цікаво, що це рішення у публічному реєстрі засекречене, у суді пояснили, що це “технічна помилка”, однак рішення і досі не опублікували.

Суд ухвалив таке рішення щодо Ємельянова попри те, що другий фігурант кримінального провадження, екс-голова Вищого господарського суду Віктор Татьков виїхав закордон у Німеччину та не повернувся. На разі, зв’язок із ним зник, хоча обіцяв повернутися.