У Франківську засудили копа-хабарника

25.08.2017

Івано-Франківський міський суд виніс вирок старшому інспектору відділу контролю за обігом зброї ГУ Нацполіції в області, який отримав 9 тисяч гривень за видачу довідки чоловіку, який не мав права на володіння зброєю, – передає «Курс».

У суді обвинувачений визнав свою вину, щиро розкаявся та просив суворо не карати. Суд визнав його винним та призначив штраф 25 500 гривень з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням обов’язків представника влади, та посади, пов`язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на підприємствах, установах, організаціях незалежно від форми власності на строк два роки.

9 лютого 2017 року до інспектора звернувся знайомий, який попросив допомогти з оформленням дозволу на зброю.

Інспектор повідомив йому, що отримання дозволу займе тривалий час, проте пообіцяв сприяти в отриманні трьох дозволів за 9 тисяч гривень. 1000 гривень інспектор отримав одразу. 13 квітня інспектор зателефонував знайомому та сказав, що дозволи на придбання і носіння зброї для трьох осіб готові. Передати їх замовнику поліцейський пообіцяв після отримання 8 тисяч гривень. Наступного дня під час передачі коштів працівника поліції затримали в обласному управлінні Нацполіції.