У ДБР доберуть 219 працівників центрального апарату

13.03.2018

Державне бюро розслідувань оголосило конкурс на зайняття 219 посад центрального апарату. Зокрема, шукають 152 слідчих Бюро. Про це повідомляє Урядовий портал, передає «Закон і Бізнес».

Ознайомитися з умовами конкурсу та переліком посад можна за цим посиланням.

Кандидати зможуть подавати документи відзавтра, 14 березня, і по 11 квітня включно.

Документи можна надсилати поштою (рекомендованим листом з описом вкладення та повідомленням про вручення) на адресу 04050, вул. Мельникова, 81-б, м. Київ. Конверт із пакетом документів має містити позначку (в лівому верхньому куті): «КОНКУРСНА КОМІСІЯ №1 ДБР». Контакти: (+38 044) 206-18-67.

Документи можна подавати особисто за адресою: вул. Мельникова, 81-б (Національна академія прокуратури України), м.Київ.

Як зазначили в ДБР, невдовзі буде оголошено конкурс також до територіальних управлінь.

При цьому в Бюро наголосили, що згідно з діючим законом «Про Державне бюро розслідувань» внутрішні комісії Бюро проводять конкурси на не керівні посади. Конкурс на посади керівників управлінь, відділів, секторів, всіх працівників управління внутрішнього контролю, а також директорів територіальних органів проводить зовнішня комісія. Наразі у Верховній Раді зареєстровано законопроекти, якими пропонується змінити цю норму.

Нагадаємо, паралельно триває конкурс на 27 вакантних посад директорів територіальних органів, керівників підрозділів центрального апарату і працівників підрозділу внутрішнього контролю ДБР.