Суд зобов’язав знести житловий компекс у Київській області

06.09.2017

Окружний адміністративний суд Києва зобов’язав забудовника знести незаконно зведений житловий комплекс Villa Sofia в Києво-Святошинському районі Київської області, – передає sud.ua.

Як повідомила прес-служба Держархбудінспекції, у ході позапланової перевірки об’єкта за адресою вулиця Берегова, 3, 7а встановлено, що земля, на якій ведуться роботи, не призначена для багатоквартирної забудови.

Крім цього виявилося, що у замовника відсутні будь-які дозвільні документи, немає належним чином затвердженого проекту будівництва, зате присутні істотні порушення будівельних норм, державних стандартів і правил. Виходячи з цього, вищевказаний об’єкт визнаний самовільним будівництвом.

В результаті,  інспекція здійснила припис про усунення порушень вимог містобудівного законодавства та про зупинення будівельних робіт.

Наступна перевірка виконання приписів встановила, що вимоги органу Держархбудконтролю не виконуються, а будівельні роботи тривають.

«Наведені факти порушень законодавства в сфері містобудування стали підставою для звернення Департаменту ДАБІ в Київській області до Окружного адміністративного суду Києва з позовною заявою щодо знесення незаконного будівництва», – відзначають в ДАБІ.