Суд знову розгляне справу про хабар на митниці

20.07.2017

Колегія суддів Апеляційного суду Сумської області розглянула апеляційну скаргу військового прокурора на вирок Глухівського міськрайсуду про виправдання співробітниці прикордонної служби, якій інкримінували отримання неправомірної вигоди за надання незаконного дозволу на перетин кордону іноземними громадянами. Колегія суддів апеляційну скаргу задовільнила частково та повернула справу на розгляд до суду першої інстанції – передає sud.ua.

Обвинувач у судовому засіданні зазначив, що у квітні минулого року під час несення служби в пункті пропуску «Катеринівка» інспектор прикордонної служби вимагала від громадянина Російської Федерації кошти за дозвіл на перехід громадянами Узбекистану, Азербайджану та Казахстану російсько-українського кордону. Факт отримання неправомірної вигоди був зафіксований приладами аудіо- та відеозапису.

Також прокурор вказав на упереджене ставлення судді першої інстанції до учасників процесу, а саме на ігнорування доказів обвинувачення, обмеження прав прокурора на допит підсудної.