Суд продовжив Мартиненку запобіжний захід

17.08.2017

Сьогодні Солом’янський райсуд Києва частково задовольнив клопотання про продовження запобіжного заходу екс-нардепу Миколі Мартиненку до 17 жовтня поточного року. Згідно із рішенням, щодо Мартиненка зберігається запобіжний захід у вигляді взяття на поруки. Про це передає «Тиждень.ua».

Зазначається, що екс-парламентарій на першу вимогу має приходити у Національне антикорупційне бюро України і Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру, повідомляти про зміну місця проживання, а також здати паспорти для виїзду за кордон.

Водночас, прокурор САП Андрій Перов пояснив, що тепер Мартиненко може залишати територію Києва і Київської області, що заборонялося йому попередньою запобіжним заходом.

Нагадаємо, 20 квітня НАБУ затримало екс-нардепа Мартиненка у справі отримання відкатів за контрактами Енергоатому на свою панамську компанію з рахунками в Швейцарії. 28 грудня НАБУ відкрило два кримінальні провадження проти Мартиненка.

Перша стосується отримання хабарів на суму 30 мільйонів франків при закупівлі НАЕК “Енергоатом” обладнання у чеського акціонерного товариства “Skoda JS”. Друга справа стосується фактів системних порушень під час закупівлі уранового концентрату для потреб ядерної галузі.

14 серпня Солом’янський райсуд Києва відмовився задовольняти клопотання екс-нардепа Миколи Мартиненка про ослаблення запобіжного заходу для поїздки за кордон.