Суд Полтавщини припинив розгляд скарги на закриття справи Кернеса

20.09.2018

Апеляційний суд Полтавської області припинив розгляд скарги Генеральної прокуратури України щодо закриття кримінального провадження стосовно мера Харкова Геннадія Кернеса та двох його охоронців.

Про це повідомляє прес-служба Судової влади України, передає УНН.

“Апеляційний суд Полтавської області повідомляє, що слухання кримінального провадження щодо Кернеса Геннадія Адольфовича, Блинника Віталія Дмитровича та Сміцького Євгена Миколайовича, яке було призначено на 21 вересня 2018 року ЗНЯТО З РОЗГЛЯДУ, в зв’язку з тим, що на розгляді Верховного Суду перебуває клопотання захисника Гунченка О.В. про направлення даного кримінального провадження до іншого апеляційного суду”, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 13 вересня Апеляційний суд Полтавської області переніс на 21 вересня розгляд скарги Генеральної прокуратури України на закриття кримінального провадження щодо Кернеса через не явку в судове засідання підозрюваних та їхніх захисників.

10 серпня Київський районний суд Полтави ухвалив закрити кримінальне провадження за обвинуваченням Кернеса, його охоронців “у зв’язку з відмовою сторони обвинувачення від обвинувачення”. Суддя зазначив, що суд розцінює відмову прокурорів від участі у дебатах і їх тривала відсутність на суді як відмову від обвинувачення.