Суд переніс засідання по справі Кернеса

03.07.2017

Сьогодні у Київському райсуді Полтави відбулося чергове засідання у справі Харківського міського голови Геннадія Кернеса, – повідомляє Depo.Полтава.

Засідання розпочалося о 11:24 год., не з’явився один з потерпілих – Кутянін та прокурор Олександр Ганілов. Натомість прибули потерпілий Ряполов, а також адвокати Кернеса і підозрювані у справі, охоронці мера – Віталій Блинников і Євген Сміцкій.

Зі свідків з’явився лише один, колишній співробітник “МакДональдс”, який вказав, що нічого по справі йому невідомо. Інші свідки не з’явилися, суддя відхилив клопотання прокуратури про застосування примусового приводу до свідків, а слухання справи перенесли на 24 липня.

Нагадаємо, що у березні 2014 року Генпрокуратура України, яку тоді очолював Олег Махницький, порушила щодо Генадія Кернеса та двох його охоронців Віталія Бліннікова та Євгена Сміцького кримінальну справу за трьома статтями – незаконне позбавлення волі або викрадення, катування і погроза вбивством активістів харківського Євромайдану Сергія Ряполова та Олександра Кутяніна, що нібито сталося 25 січня 2014 року, в розпал подій Євромайдану.