Суд обрав Розенблату запобіжний захід

19.07.2017

Солом’янський райсуд Києва частково задовольнив клопотання НАБУ про обрання народному депутату Бориславу Розенблату запобіжного заходу у вигляді застави і визначив її у сумі 7 млн грн, передає УНН.

“Суд ухвалив… обрати підозрюваному Б.Розенблату запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 7 млн грн,” – зачитала рішення слідча суддя Світлана Кушнір.

Крім того суд зобов’язав нардепа здати паспорти і утриматись від спілкування зі свідками та іншими підозрюваними у кримінальному провадженні.

Суд також зобов’язав Б.Розенблата не відлучатися з Житомира і Києва без відому слідчих, а також нардеп носити електронний засіб контролю.

“Строки покладені на Б.Розенблата в разі внесення застави визначити до закінчення строку проведення досудового слідства, тобто до 12 вересня 2017 року,” – сказала слідча суддя.

Вона також додала, що в разі не внесення застави чи не виконання процесуальних обов’язків Б.Розенблату може бути обраний інший запобіжний захід чи збільшена сума застави. Заставу народний обранець має внести протягом 5 днів.

Нагадаємо, сторона обвинувачення просила для Б.Розенблата заставу у розмірі 10 млн 2 тис 960 грн.

Його підозрюють у зловживанні впливом та одержанні хабара.