Суд не збільшив заставу для Гужви

14.07.2017

Апеляційний суд Києва відмовився збільшити заставу за головного редактора видання Страна.ua Ігоря Гужву до 3,2 млн грн. та залишив рішення суду першої інстанції у силі. Таким чином, Гужва продовжує перебувати під заставою у 544 тис. грн. Про це пише «УНІАН».

Термін дії даного запобіжного заходу діє до 20 серпня поточного року.

Нагадаємо, Гужву затримали ввечері 22 червня після обшуків у редакції видання Страна.uа. Стосовно нього відкрито кримінальне провадження за ст. 189 Кримінального кодексу – вимагання. За даними правоохоронців, Гужва разом зі спільником Антоном Філіпковським вимагали від народного депутата від Радикальної партії Лінька $20 тис. Після отримання половини суми, $10 тис., Гужву було затримано.

Гужва назвав висунуті йому обвинувачення у вимаганні «сфабрикованими».

24 червня суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави в розмірі 544 тис. грн. 26 червня за Гужву внесли заставу, 27 червня його випустили із СІЗО.

29 червня прокуратура подала апеляційну скаргу на розмір застави, мотивуючи це тим, що така сума не забезпечить належної процесуальної поведінки підозрюваного.