Суд арештував майно дружини депутата Хмельниччини

18.08.2017

Апеляційний суд Києва наклав арешт на майно дружини депутата Хмельницької обласної ради Таїсії Харкавої, чоловіка якої антикорупційні органи підозрюють у шахрайстві та вимаганні грошей у керівника комунального закладу. Про це передає «Незалежний громадський портал».

Під арештом опинилися готельно-туристичний комплекс площею 744,7 кв. м і готельний комплекс площею 510,5 кв. м (обидва заклади розташовані у Кам’янці-Подільському) та автомобіль MERCEDES-BENZ MATIC, 2016 року випуску.

Апеляційна інстанція, задовольняючи клопотання прокуратури, погодилася з доводами правооохоронного органу, що майно дружини депутата є об’єктом спільної сумісної власності подружжя і предметом поділу між кожним з подружжя. Посилання захисників Харкавого на те, що його дружина є одноособовим власником майна, колегія суддів відкинула, оскільки питання визначення долі майна подружжя виходить за межі справи, яка розглядається.

Нагадаємо, що депутат Хмельницької обласної ради Микола Харкавий підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.15, ч.4 ст.190 («Шахрайство»), ч.4 ст.27, ч.2 ст.15, ч.4 ст.369 («Підбурювання до надання неправомірної винагороди службовій особі») Кримінального кодексу України.

Політик був затриманий при отриманні  50 тис. дол, які отримав від директора комунального закладу освіти. Кошти були вилучені в одному з номерів готелю дружини обранця.

Раніше у рамках цього кримінального провадження суд наклав арешти на дві квартири і годинник «Ebel automatic» з позначкою «18К 750» з металу жовтого кольору, що є власністю Миколи Харкавого.