Суд арештував кошти і майно екс-голови суду Луганщини

14.08.2017

Солом’янський райсуд Києва задовольнив клопотання прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про арешт майна колишнього голови Краснолуцького міського суду Луганської області Євгена Самойленка. Рішення про арешт ухвалила суддя Світлана Кушнір, повідомляє «Ракурс».

Так, арештовано наступне майно Самойленка: 125 тис. дол., 2 тис. євро, 5 тис. російських рублів, п’ять годинників з металів жовтого і сріблястого кольорів, два злитки золота масою 20 г і 5 г.

«За таких обставин застосування арешту вищевказаного майна, в якості заходу забезпечення кримінального провадження у даному випадку виправдовує втручання такого ступеня у права і свободи особи. З наведених вище підстав клопотання належить задовольнити в повному обсязі. Відповідно до ч. 1 ст. 175 КПК України ухвала про арешт майна виконується негайно слідчим, прокурором», — йдеться у рішенні суду.

Нагадаємо, раніше НАБУ повідомило про підозру екс-судді Самойленку, який забув вписати у декларацію активи на 10 млн грн. За версією слідства, суддя у відставці не вніс в е-декларації за 2015-2016 роки відомості про транспортні засоби та нерухомість, а також про майно, яке знаходиться у власності його колишньої дружини.