Справа Захарченка: суд дозволив заочне розслідування

25.07.2017

Печерський райсуд Києва дозволив спеціальне досудове розслідування щодо колишнього очільника Міністерства внутрішніх справ України Віталія Захарченка, підозрюваного в перевищенні службових повноважень, – передає Тиждень.ua.

“Слідчими Генпрокуратури України проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо перевищення службових повноважень Януковичем В.Ф., Захарченком В.Ю. та Коряком В.В. та іншими особами при незаконному позбавленні волі особистого помічника, нині покійного, Митрополита Київського і всієї України Володимира (Сабодана В.М.) – Драбинка О.М”, – зазначила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

Вона додала, що у провадженні повідомлено про підозру Віктору Януковичу, Віталію Захарченку і Валерію Коряку, та направлені до суду відповідні клопотаннями про надання дозволу на здійснення спеціального досудового розслідування.

Нагадаємо, у справі про незаконне позбавлення волі особистого помічника нині покійного Предстоятеля Української православної церкви Митрополита Київського і всієї України Володимира, а саме архієпископа (нині – митрополита) Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра Драбинка Генеральна прокуратура оголосила про підозру п’ятьом фігурантам.

Фото з ВВС Україна.