Справа Януковича: засідання знову відклали

03.08.2017

Оболонський районний суд Києва переніс розгляд кримінального провадження за обвинуваченням екс-президента України Віктора Януковича на 10 серпня 10:00, – передає УНН.

Адвокат просив суд надати йому місяць для ознайомлення з матеріалами справи, а саме матеріали з 1 по 28 том. Прокурор Руслан Кравченко наголосив, що захисту вже було надано достатньо часу для ознайомлення з матеріалами справи. До того ж, уточнив він, що адвокат вивчив вже ті матеріали, які суд наразі має досліджувати. Тому сторона обвинувачення виступила проти задоволення клопотання.

Нагадаємо, 5 липня В.Янукович заявив, що не братиме участі в українському судовому процесі у справі про державну зраду і відкликав із суду своїх адвокатів.

10 липня екс-президенту України В.Януковичу Київський центр з надання безоплатної правової допомоги призначив державного адвоката.

12 липня Оболонський районний суд Києва оголосив перерву до 10:00 3 серпня у судовому засіданні у справі про державну зраду екс-президента України В.Януковича для того, щоб його захисник ознайомився з матеріалами справи.