Справа Януковича: ВРП не побачила впливу на суд

18.07.2017

Вища рада правосуддя залишила без розгляду повідомлення головуючого у справі екс-президента Віктора Януковича судді Оболонського районного суду Києва Владислава Дев’ятка про тиск Генеральної прокуратури на Оболонський райсуд, – передає Українська правда.

Бенедисюк зазначив, що Дев’ятко не надав ніякої нової інформації, а всього лише виклав позицію адвокатів Януковича про можливий тиск Генпрокуратури на суд.

Як відомо, 29 травня суддя Дев’ятко в ході розгляду справи проти Януковича, обвинуваченого в державній зраді, заявив, що має намір просити Вищу рада правосуддя відреагувати на загрози суддям з боку генерального прокурора Юрія Луценка.

Перед цим адвокат екс-президента Віталій Сердюк оголосив заяву, в якій назвав тиском заяви Луценка, його прес-секретаря Лариси Сарган, головного військового прокурора Анатолія Матіоса і міністра внутрішніх справ Арсена Авакова на адресу судової системи.

Зокрема, адвокати заявляють, що генпрокурор погрожував суддям Печерського районного суду Києва підпалом будівлі суду, а Аваков – обіцяв впливати на суддів, які виносили його не влаштовують рішення.