Справа 2 травня: суд залишив під вартою підсудних

28.07.2017

Міський суд в Чорноморську продовжив на 30 діб термін утримання під вартою для 5 обвинувачених у справі 2 травня 2014 року, – передає «Українська правда».

Підсудність даної справи визначив Апеляційний суд Одеської області після заявленого адвокатом підсудного відводу колегії суддів Малиновського райсуду Одеси.

Нагадаємо, на початку грудня 2016 року склад колегії суддів Малиновського районного суду м.Одеси, яка розглядає справу про події 2 травня 2014 року (у частині подій на Грецькій площі), змінився в зв’язку з хворобою одного з суддів. Потім у зв’язку з заміною судді за клопотанням одного з обвинувачених суд прийняв рішення почати розгляд справи з початку.

Повторне оголошення обвинувального акта щодо 20 обвинувачуваних у справі про події 2 травня 2014 року розпочалося тільки в лютому. Відтоді розгляд справи рухався дуже повільно.

Як відомо, 2 травня 2014 року в Одесі в ході масових заворушень загинуло 48 чоловік і більше 200 були поранені. Більшість жертв трагедії загинули в Будинку профспілок. Слідство встановило, що масові заворушення в Одесі були організовані і навмисне сплановані.