Щодо судді вищого спецсуду відкрили дисциплінарну справу

11.09.2017

Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя розглянула питання про відкриття дисциплінарної справи чи про відмову у її відкритті щодо судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Ольги Ступак. За результатами розгляду відкрито дисциплінарну справу. Про це пише sud.ua.

Скаргу на суддю подав Іван Войцун, який ствердив, що слуга Феміди безпідставно відмовила у відкритті касаційного провадження.

Так, справа за участю скаржника розглядалася судом апеляційної інстанції, де Войцун був позбавлений права подати заперечення на апеляційну скаргу через отримання документа в день судового засідання. Отже, суд виніс рішення і не врахував позиції скаржника.

Пізніше він подав касаційну скаргу, однак суддя Ступак відмовила йому у касаційному перегляді через її необґрунтованість. Одночасно суддя не звернула увагу на порушення прав Войцуна суддями апеляційної інстанції, адже у такому випадку апеляційна скарга підлягає касаційному перегляду, не залежно від обґрунтування.

Палата вирішила, що у діях судді є ознаки дисциплінарного проступку.