Прокуратура вимагає від суду застави в 5 млн грн для Омеляна

14.09.2018

Прокуратура просить для міністра інфраструктури Володимира Омеляна, якому було оголошено про підозру,  внесення застави в розмірі 5 млн грн у якості запобіжного заходу, повідомляє Mind з посиланням на представника прокуратури на судовому засіданні в Солом’янському райсуді Києва.

На думку звинувачення, інші запобіжного заходи – поручительство або особисті зобов’язання – не гарантуватимуть належну «процесуальну поведінку» Омеляна, тоді як застава зможе.

Також сторона обвинувачення просить суд зобов’язати міністра повідомляти детективам про зміну місця проживання або роботи, утриматися від спілкування зі свідками по справі і здати в НАБУ всі закордоні паспорти.

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов і депутат фракції Народний фронт Федір Бендюженко подали заяви про те, що готові взяти Омеляна на поруки.

Нагадаємо: вчора, 13 вересня, детективи НАБУ повідомили Омеляну про підозру у незаконному збагаченні і декларуванні недостовірної інформації. На думку слідства Омелян з 2000 по 2018 отримав 2,17 млн. грн. законного доходу, а його витрати були в рази більшими.

В цей же день, міністр спростував висунуті проти нього звинувачення і заявив, що справа є сфабрикованою.