Президентові рекомендовано призначити 67 суддів

27.06.2017

Сьогодні Вища рада правосуддя, розглянувши кандидатури суддів, у яких закінчився п’ятирічний термін повноважень, прийняла рішення внести подання Президентові України про призначення 67 суддів на посади в місцевих судах безстроково, – передає «Судебно-юридическая газета».

Так, всього було розглянуто 70 кандидатур, які отримали позитивні рекомендації Вищої кваліфкомісії суддів. Крім цього, при проведенні перевірки не були встановлені підстави для сумнівів у відповідності кандидатів критеріям доброчесності та професійної етики.

Зокрема, рекомендації Вищої ради правосуддя отримали : судді Господарського суду міста Києва Тетяна Васильченко та Леонід Омельченко, судді Солом’янського районного суду міста Києва Ірина Верещінська і Олена Мозолевська, судді Одеського окружного адміністративного суду Анатолій Радчук, Олена Соколенко і Маргарита Цховребова.

Однак щодо 3 кандидатур Вища рада правосуддя, після обговорення у нарадчій кімнаті, вирішила додатково вивчити наявні матеріали і тимчасово відкласти прийняття остаточного рішення.

Йдеться про суддю Жовтневого райсуду міста Дніпра Кирила Шелестова, суддю Уманського міськрайонного суду Черкаської області Олександра Корманя і суддю Окружного адміністративного суду міста Києва Вікторію Аверкову.

На перших двох у Ради є звернення і скарги громадян, що потребують додаткового вивчення, а що стосується Вікторії Аверкової, то до кінця не з’ясована ситуація з квартирою, яку, за її словами, подарували батьки.