До нового ВС проходить суддя, що грубіянила пресі

23.06.2017

Суддя нинішнього Верховного Суду України Тетяна Жайворонок має всі шанси зайняти місце в його новому варіанті. За це вчора проголосували 11 з 15 членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів, – передає «Бігус.Інфо».

Раніше журналісти програми “Наші гроші. Досудилися” розповідали про неетичну поведінку судді під час розмови з пресою: служителька Феміди підвищувала голос на журналістку та змусила її обраховувати свої доходи.

Відповідаючи на запитання щодо походження своїх статків, суддя поводила себе зухвало, проте на співбесідах заявила, що це журналісти поводили себе з нею некоректно. “Не можна в присутності стількох людей ображати суддю. Я вважаю, що журналіст мене образила, але я вмію за себе постояти…Вона просто почала мене свердлити очима..Може це шаманство”,- сказала слуга Феміди.

Щодо майна Жайворонок, то вона живе в будинку площею понад 300 кв.м. у селі Малютянка під Києвом, що оформлений на її чоловіка. А у 2016 році суддя Жайворонок придбала нове авто – Volkswagen Tiguan. Його вартість, згідно з декларацією, становить 770 тис. грн.

Попри негативний висновок Громадської ради доброчесності, яка не рекомендувала обирати суддю на конкурсі до Нового Верховного Суду, члени Комісії подолали «вето».

Суддя Жайворонок вийшла у фінал конкурсу і тепер очікує на свої бали у загальному рейтингу кандидатів.