Кримський “суд” відхилив апеляцію Балуха

10.09.2018

“Верховний суд” Криму після розгляду апеляції, поданої захистом Володимира Балуха, не задовольнив клопотання захисту і залишив у силі постанову Залізничного районного “суду” Сімферополя, який раніше відмовив Балуху в умовно-достроковому звільненні.

Про це повідомляє “Укрінформ”.

“Суд не задовольнив вимогу сторони захисту, і залишив рішення Роздольненського районного суду без змін. Судове засідання закінчилося”, – повідомляє “Кримська солідарність”.

За їхніми даними, в ході засідання, в якому Балух брав участь по відеозв’язку, українець перебив виступ “прокурора”, назвавши судове засідання «фарсом», і відмовився брати в ньому участь. Суддя відключив відеозв’язок з обвинуваченим.

Як повідомлялося, у понеділок вранці “Верховний суд” в Сімферополі приступив до розгляду апеляції захисту Балуха, в якій адвокат Ольга Дінзе просила задовольнити скаргу на постанову Залізничного районного суду Сімферополя про припинення провадження за клопотанням на умовно-дострокове звільнення Володимира Балуха, а також скасувати попередню постанову Роздольненського районного суду.

Український патріот Володимир Балух знаходиться за ґратами в окупованому Криму вже 1 рік і 9 місяців.