Активісти “напали” на суд Одещини

26.07.2017

Активісти вдруге напали на Ширяївський райсуд Одеської області. Цього разу конфлікт дійшов до кидання «коктейлів Молотова» та застосування сльозогінного газу. Про це передає «Закон і Бізнес».

Конфлікт спалахнув після чергової спроби активістів одеської організації «Україна — це ми» під керівництвом Віталія Голодка і деяких місцевих жителів розібратися з суддею Сергієм Палієм, який, на їхню думку, виносить незаконні рішення. Біля будівлі суду активістів організації «Україна — це ми» зустріли інші активісти, які представилися членами організації «За світле майбутнє». Хвилин десять тривала словесна перепалка, а потім почалася бійка: «гостей» спробували не пустити до суду. У хід пішли газові балончики і пляшки із запальною сумішшю, які вдалося вчасно погасити.

Поліція застосувала силу і спецзасоби щодо активістів. У результаті двох осіб з організації «Україна — це ми» затримано.

Нагадаємо, активісти вперше напали на Ширяївський райсуд минулої п`ятниці. Вони фактично захопили будівлю, вибивши вікна та двері, а також заблокували входи шинами, які погрожували підпалити.

У свою чергу, в одеській поліції цю акцію вважають замовленою однією зі сторін кланово-олігархічної групи, яка бореться за вплив у районі. Водночас розпочато і службову перевірку дій особового складу підрозділів ГУ НП, задіяних в охороні громадського порядку у Ширяївському районі.