Суд арештував велику суму коштів судді Вищого адмінсуду

30.08.2017

У Львові Галицький районний суд заарештував велику суму грошей, які були вилучені детективами НАБУ під час проведення обшуків у кабінеті і квартирі судді Вищого адмінсуду Олега Голяшкіна у справі про декларування недостовірної інформації, повідомляє sud.ua з посиланням на «Слово і Дело».

Рішення про арешт грошових коштів прийняла суддя Наталія Зубачик.

Так, у результаті обшуків в кабінеті Голяшкіна виявили тисячу доларів США. Голяшкін стверджує, що гроші йому не належать і про їх наявність у кабінеті нічого не знав.

Також, детективи Бюро провели обшук у 2 квартирах матері судді, об’єднаних між собою, де вилучили 98 659 доларів США, 5225 євро і 430 фунтів стерлінгів.

У клопотанні НАБУ зазначено, що Голяшкін не зміг підтвердити законність придбання частини грошових коштів, крім задекларованих, а це більш ніж 37 тисяч доларів США. Суддя стверджує, що зазначені грошові кошти належать його матері, Вірі Голяшкіній.

Суддя Зубачик врахувала доводи детектива і задовольнила прохання НАБУ, заарештувавши вилучені гроші, які, як стверджують у НАБУ, мають значення для кримінального провадження, оскільки можуть бути використані як доказ, зокрема, частина з них відповідає засобам, зазначеним в його декларації.