Павло Вовк припиняє участь у конкурсі до Верховного Суду

17.07.2017

Голова Окружного адміністративного суду міста Києва Павло Вовк припиняє участь у конкурсі до Верховного Суду. Про це він повідомив в інтерв’ю виданню Sud.ua, передає «Суддівство».

«Я звернувся з заявою про призупинення кваліфікаційного оцінювання під час участі у конкурсі до Верховного Суду», – наголосив він.

Суддя зауважив, що окремі представники громадського сектору намагалися дискредитувати конкурс, принижуючи його учасників. «Впродовж всього конкурсу мені чинилися всілякі штучні перешкоди для успішного завершення моєї участі у ньому. Зацікавлені в тому, щоб «вибити» мене з конкурсу, придумували та поширювали у ЗМІ наклепи та спотворену інформацію про мене. Звісно, ці всі примітивні інструменти не мали ефекту, і я пройшов весь конкурс з доволі високими показниками. Жодні «маски-шоу» мені не завадили», – розповів він. Голова ОАСК також додав, що надав до ВККС пояснення щодо усіх звинувачень щодо його «недоброчесності».

Вовк також нагадав, що голова Вищої кваліфікаційної комісії скаржився на тиск, мовляв представники однієї політичної партії вимагали від комісії погодитися з негативними рішеннями Громадської ради доброчесності стосовно двох кандидатів: «І хоч прізвища «неугодних» кандидатів і назва політичної партії не були озвучені, я не виключаю, що йшлося і про мене, адже саме окремі члени ГРД мають стійні та тривалі зв’язки з численними політиками, й цілком ймовірно, що вони організували відповідне звернення від згаданої політичної партії».

Своє рішення припинити участь в конкурсі до ВС Павло Вовк пояснив тим, що як кандидат намагався сприяти довірі до конкурсу. «У разі негативного рішення ВККС, можна було б стверджувати, що таке рішення було прийнято під тиском, у разі позитивного — могли б також залишитися сумніви, адже не закрите безпідставно порушене кримінальне провадження, де я маю процесуальний статус свідка».