У ВРП розказали, коли візьмуться за кандидатів до ВС

06.09.2017

З 14 по 25 вересня триватиме засідання Вищої ради правосуддя, під час якого розглядатимуться матеріали щодо внесення подання Президентові України про призначення суддів на посади касаційних судів у складі Верховного Суду. Проект порядку денного розміщено на офіційному сайті ВРП, передає “Закон і бізнес”.

Розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення 120 суддів на посади:

14 вересня 2017 року

– до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:
1. Краснова Єгора Володимировича (Доповідач – Овсієнко А.А.)
2. Жукова Сергія Вікторовича (Доповідач – Малашенкова Т.М.)
3. Погребняка Володимира Яковлевича (Доповідач – Шапран В.В.)
4. Мамалуя Олександра Олексійовича (Доповідач – Гречківський П.М.)

– до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:
5. Мацедонської Вікторії Едуардівни (Доповідач – Артеменко І.А.)
6. Золотнікова Олександра Сергійовича (Доповідач – Мірошниченко А.М.)
7. Гімона Миколи Михайловича (Доповідач – Беляневич В.Е.)
8. Анцупової Тетяни Олександрівни (Доповідач – Маловацький О.В.)
– до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:
9. Антонюк Наталії Олегівни (Доповідач – Гречківський П.М.)
10. Стороженка Сергія Олександровича (Доповідач – Худик М.П.)
11. Яковлєвої Світлани Володимирівни (Доповідач – Овсієнко А.А.)
12. Огурецького Василя Петровича (Доповідач – Волковицька Н.О.)

– до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:
13. Стрільчука Віктора Андрійовича (Доповідач – Гречківський П.М.)
14. Гудими
Дмитра Анатолійовича (Доповідач – Худик М.П.)
15. Мартєва
Сергія Юрійовича (Доповідач – Овсієнко А.А.)
16. Пророка Віктора Васильовича (Доповідач – Волковицька Н.О.)

15 вересня 2017 року

– до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:
17. Вронської Ганни Олександрівни (Доповідач – Маловацький О.В.)
18. Рогач Лариси Іванівни (Доповідач – Худик М.П.)
19. Катеринчук Лілії Йосипівни (Доповідач – Мамонтова І.Ю.)
20. Пєскова В’ячеслава Геннадійовича (Доповідач – Беляневич В.Е.)

– до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:
21. Бучик Анни Юріївни (Доповідач – Волковицька Н.О.)
22. Данилевич Надії Андріївни (Доповідач –
Артеменко І.А.)
23. Смоковича Михайла Івановича (Доповідач – Бойко А.М.)
24. Прокопенка Олександра Борисовича (Доповідач – Гусак М.Б.)

– до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:
25. Лобойка Леоніда Миколайовича (Доповідач – Шапран В.В.)
26. Остапука Віктора Івановича (Доповідач – Гусак М.Б.)
27. Білик Наталії Володимирівни (Доповідач – Беляневич В.Е.)
28. Мазура Миколи Вікторовича (Доповідач – Мірошниченко А.М.)

– до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:
29. Штелик Світлани Павлівни (Доповідач – Шапран
В.В.)
30. Лесько Алли Олексіївни (Доповідач – Мірошниченко А.М.)
31. Усика Григорія Івановича (Доповідач – Мамонтова І.Ю.)
32. Гулька Бориса Івановича (Доповідач – Бойко А.М.)

18 вересня 2017 року

– до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:
33. Чумака Юрія Яковича (Доповідач – Худик М.П.)
34. Данішевської Валентини Іванівни (Доповідач – Гусак М.Б.)
35. Міщенка Івана Сергійовича (Доповідач – Комков В.К.)
36. Булгакової Ірини Валеріївни (Доповідач – Артеменко І.А.)

– до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:
37. Ханової Раїси Федорівни (Доповідач – Мірошниченко А.М.)
38. Васильєвої Ірини Анатоліївни (Доповідач – Овсієнко А.А.)
39. Гриціва Михайла Івановича (Доповідач – Бойко А.М.)
40. Князєва Всеволода Сергійовича (Доповідач – Бенедисюк І.М.)

– до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:
41. Макаровець Алли Миколаївни (Доповідач – Малашенкова Т.М.)
42. Марчук Наталії Олегівни (Доповідач – Бойко А.М.)
43. Яновської Олександри Григорівни (Доповідач – Гречківський П.М.)
44. Марчука Олександра Петровича (Доповідач – Волковицька Н.О.)

– до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:
45. Антоненко Наталії Олександрівни (Доповідач – Малашенкова Т.М.)
46. Черняк Юлії Валеріївни (Доповідач – Бенедисюк І.М.)
47. Олійник Алли Сергіївни (Доповідач – Маловацький О.В.)
48. Кузнєцова Віктора Олексійовича (Доповідач – Комков В.К.)

19 вересня 2017 року

– до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:
49. Ткача Ігоря Васильовича (Доповідач – Волковицька Н.О.)
50. Мачульського Григорія Миколайовича (Доповідач – Мірошниченко А.М.)
51. Селіваненка Володимира Павловича (Доповідач – Овсієнко А.А.)
52. Кушніра Ігоря Віталійовича (Доповідач – Малашенкова Т.М.)

– до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:
53. Бившевої Людмили Іванівни (Доповідач – Худик М.П.)
54. Стрелець Тетяни Геннадіївни (Доповідач – Шапран В.В.)
55. Пасічник Світлани Сергіївни (Доповідач – Малашенкова Т.М.)
56. Юрченко Валентини Петрівни (Доповідач – Маловацький О.В.)

– до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:
57. Короля Володимира Володимировича (Доповідач – Гусак М.Б.)
58. Голубицького Станіслава Савелійовича (Доповідач – Маловацький О.В.)
59. Щепоткіної Валентини Володимирівни (Доповідач – Артеменко І.А.)
60. Британчука Володимира Васильовича (Доповідач – Овсієнко А.А.)

– до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:
61. Карпенко Світлани Олексіївни (Доповідач – Овсієнко А.А.)
62. Білоконь Олени Валеріївни (Доповідач – Волковицька Н.О.)
63. Лященко Наталії Павлівни (Доповідач – Мамонтова І.Ю.)
64. Хопти Сергія Федоровича (Доповідач – Мірошниченко А.М.)

20 вересня 2017 року
– до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:
65. Ткаченко Ніни Григорівни (Доповідач – Шапран В.В.)
66. Львова Богдана Юрійовича (Доповідач – Беляневич В.Е.)
67. Баранця Олександра Миколайовича (Доповідач – Мамонтова І.Ю.)
68. Дроботової Тетяни Борисівни (Доповідач – Гусак М.Б.)

– до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:
69. Шипуліної Тетяни Михайлівни (Доповідач – Бойко А.М.)
70. Коваленко Наталії Володимирівни (Доповідач – Волковицька Н.О.)
71. Олендера Ігоря Ярославовича (Доповідач – Гусак М.Б.)
72. Гончарової Ірини Анатоліївни (Доповідач – Шапран В.В.)

– до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:
73. Ємця Олександра Петровича (Доповідач – Гусак М.Б.)
74. Лагнюка Миколи Михайловича (Доповідач – Артеменко І.А.)
75. Франтовської Тетяни Іванівни (Доповідач – Комков В.К.)
76. Кравченка Станіслава Івановича (Доповідач – Бойко А.М.)

– до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:
77. Ткачука Олега Степановича (Доповідач – Шапран В.В.)
78. Сімоненко Валентини Миколаївни (Доповідач – Маловацький О.В.)
79. Журавель Валентини Іванівни (Доповідач – Артеменко І.А.)
80. Синельникова Євгена Володимировича (Доповідач – Комков Є.В.)

21 вересня 2017 року

– до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:
81. Сухового Валерія Григоровича (Доповідач – Мірошниченко А.М.)
82. Студенця Володимира Івановича (Доповідач – Малашенкова Т.М.)
83. Матюхіна Володимира Івановича (Доповідач – Мамонтова І.Ю.)
84. Стратієнко Людмили Василівни (Доповідач – Мірошниченко А.М.)

– до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:
85. Білоуса Олега Валерійовича (Доповідач – Худик М.П.)
86. Хохуляка В’ячеслава Віссаріоновича (Доповідач – Беляневич В.Е.)
87. Шарапи Василя Миколайовича (Доповідач – Овсієнко А.А.)
88. Мороз Лариси Леонтіївни (Доповідач – Гусак М.Б.)

– до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:
89. Наставного Вячеслава Володимировича (Доповідач – Мамонтова І.Ю.)
90. Слинька Сергія Станіславовича (Доповідач – Бойко А.М.)
91. Стефанів Надії Степанівни (Доповідач – Маловацький О.В.)
92. Шевченко Тетяни Валентинівни (Доповідач – Гречківський П.М.)

– до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:
93. Ступак Ольги В’ячеславівни (Доповідач – Гусак М.Б.)
94. Висоцької Валентини Степанівни (Доповідач – Шапран В.В.)
95. Погрібного Сергія Олексійовича (Доповідач – Малашенкова Т.М.)
96. Фаловської Ірини Миколаївни (Доповідач – Артеменко І.А.)

22 вересня 2017 року

– до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:
97. Кібенко Олени Рувімівни (Доповідач – Комков В.К.)
98. Білоуса Володимира Володимировича (Доповідач – Маловацький О.В.)
99. Бакуліної Світлани Віталіївни (Доповідач – Волковицька Н.О.)
100. Берднік Інни Станіславівни (Доповідач –
Бенедисюк І.М.)

– до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:
101. Берназюка Яна Олександровича (Доповідач – Мамонтова І.Ю.)
102. Стародуба Олександра Павловича (Доповідач – Гречківський П.М.)
103. Саприкіної Ірини Валентинівни (Доповідач – Овсієнко А.А.)
104. Бевзенка Володимира Михайловича (Доповідач – Бойко А.М.)

– до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:
105. Григор’євої Ірини Вікторівни (Доповідач – Шапран В.В.)
106. Маринича В’ячеслава Карповича (Доповідач – Артеменко І.А.)
107. Могильного Олега Павловича (Доповідач –
Худик М.П.)
108. Матієк Тетяни Василівни (Доповідач – Малашенкова Т.М.)

– до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:
109. Курило Валентини Панасівни (Доповідач – Мамонтова І.Ю.)
110. Крата Василя Івановича (Доповідач – Гречківський П.М.)
111. Коротуна Вадима Михайловича (Доповідач – Худик М.П.)
112. Луспеника Дмитра Дмитровича (Доповідач – Волковицька Н.О.)

25 вересня 2017 року

– до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:
113. Пількова Костянтина Миколайовича (Доповідач
– Маловацький О.В.)
114. Уркевича Віталія Юрійовича (Доповідач – Комков В.К.)

– до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:
115. Желтобрюх Ірини Леонтіївни (Доповідач – Мамонтова І.Ю.)
116. Кравчука Володимира Миколайовича (Доповідач – Комков В.К.)

– до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:
117. Бущенка Аркадія Петровича (Доповідач – Бенедисюк І.М.)
118. Кишакевича Льва Юрійовича (Доповідач – Комков В.К.)

– до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:
119. Червинської Марини Євгенівни (Доповідач – Беляневич В.Е.)
120. Ситнік Олени Миколаївни (Доповідач – Артеменко І.А.)