Головою Касаційного цивільного суду ВС обраний Борис Гулько

07.12.2017

Бориса Гулька обрано головою Касаційного цивільного суду в складі Верховного Суду строком на чотири роки. Відповідне рішення було прийнято одноголосно.

Про це йдеться в повідомленні Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ на сторінці у Facebook, передає «Закон і Бізнес».

Також зазначено, що одним з ключових завдань на посаді голови Касаційного цивільного суду Гулько визначив забезпечення якнайшвидшого початку роботи установи.

«На сьогодні до ВССУ щодня надходить майже 800 касаційних скарг, люди хочуть захистити свої права. Саме для цього ми повинні організувати належний ефективний процес здійснення правосуддя Верховним Судом, душею та серцем бути вільними у прийнятті справедливих судових рішень», – наголосив Гулько.

При цьому він зазначив, що формування єдності судової практики, систематичне надання методичної допомоги судам апеляційної інстанції – не менш важливі завдання, які стоять перед суддями Касаційного цивільного суду.

«Основу судової системи мають становити апеляційні суди. Якісна робота апеляційних судів дозволить зменшити надходження касаційних скарг до Касаційного цивільного суду в складі ВС», – переконаний Гулько.

 

Борис Гулько 1988 році закінчив юридичний факультет Київського університету імені Тараса Шевченка, отримавши кваліфікацію юриста.

Кар’єра:

1980–1981 рр. — робітник Ватутінського автооб’єднання 23663, Черкаська область.

1981–1983 рр. — служив в армії.

1983–1988 рр. — студент Київського університету імені Тараса Шевченка.

1988 р. — стажист народного судді, 1988–1989 рр. — в.о. народного судді Шевченківського районного народного суду міста Києва.

З червня 1989 р. — суддя, з вересня 2000 р. — заступник голови, голова Шевченківського районного суду міста Києва.

З травня 2011 р. — суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних прав (безстроково).

З 16 квітня 2014 р. — голова Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ. Його обрання відбувалося по суті в облозі представників самооборони Майдану, «Правого сектору» та інших організацій.

5 квітня 2017 р. його переобрали на цю посаду.

У 2017 р. переміг на конкурсі на посаду судді Верховного Суду. 11 листопада склав присягу перед народом України.

Заслужений юрист України.

 

Повне досьє на Бориса Гулька читайте тут.