Арсірій Руслан Олександрович

1 Бал2 Бали3 Бали4 Балів5 Балів (1 rating, 1 votes)
Loading...
| 1 337
Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва

 

Руслан Арсірій народився 31 жовтня 1967 р. в м. Донецьку.

 

Освіта:

У 1988 р. закінчив Донецьке вище військово-політичне училище інженерних військ та військ зв’язку, за спеціальністю — вчитель історії та суспільствознавства.

У 1996-му завершив навчання в Національній юридичній академії ім. Ярослава Мудрого, за спеціальністю — юрист.

У 2007 р. закінчив Інститут інтелектуальної власності та права, за спеціальністю — спеціаліст з інтелектуальної власності.

 

Кар’єра:

До того, як стати суддею, працював у ЗСУ та адвокатом.

Працювати суддею почав 2001 р. у Господарському суді Донецької області.

У 2007 р. обраний на посаду судді Окружний адміністративний суд міста Києва безстроково.

 

Сім’я:

Одружений, має двоє синів. Старший син працює юристом.  Молодший – студент Ульяновського державного технічного університету (м. Ульяновськ, РФ).

«Чесно» повідомляє, що брат судді Арсірій Ярослав Олександрович протягом 2010-2011 рр. був заступником міністра у Міністерстві культури і туризму, а з 2014 року працює адвокатом. Також за інформацією порталу “Наші гроші”, Ярослав Арсірій в часи Януковича працював заступником губернатора на Кіровоградщині. Як повідомляє портал, ця область традиційно вважалась вотчиною Едуарда Ставицького, і жодне серйозне призначення тут не проходило без його участі.

 

Статки:

«Антикор» повідомляє, що в 2012-му році родина судді Арсірія придбала будинок площею 65 кв. м у селищі Іванковичі під Києвом і розпочала його реконструкцію. Як з’ясувала програма «Наші гроші. Досудилися», після реконструкції скромний будиночок перетворився на великий маєток із власною капличкою та басейном. До каплички суддя має і колекцію ікон. Проте в декларації маєток і досі фігурує як 65 кв. м. Цей факт Руслан Арсірій пояснює тим, що новий будинок поки що офіційно не введений в експлуатацію. Але, за свідченнями сусідів, він мешкає у ньому впродовж останніх декількох років.

Також у декларації за 2015 рік Руслан Арсірій зазначив, що разом з дружиною має $150 тис. готівки (понад 4 млн. грн.). А також мисливську зброю вартістю ще півмільйона. Цікаво, що і пересувається суддя на автомобілі Hyundai Sonata, записаному на 73-річного батька.

 

Мандри і віддалена робота:

Увагу журналістів привернула також любов Русла Арсірія до закордонних вояжів. Так, в 2011-2014-х роках суддя побував на 12-ти закордонних курортах. Прикметно, що це не заважало йому ухвалювати рішення. Наприклад, згідно з даними Єдиного державного реєстру судових рішень, 15-го січня 2013-го року колегія за участі Руслана Арсірія виносила рішення стосовно телеканалу ТВі. Хоча, за даними правоохоронців, Руслан Арсірій в цей час був не в Києві, а десь в районі Ямайки.

 

Резонансні справи:

Олесь Ульяненко проти Нацкоммору

2009 р. Лауреат Шевченківської премії письменник Олесь Ульяненко оскаржував рішення Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі, яким було затверджено “експертний висновок”, нібито роман  “Жінка його мрії” є порнографією. Позов розглядав суддя Арсірій. Під час розгляду справи сторони виявили намір вирішити спір мирним шляхом, тож суд затвердив мирову угоду.

 

Справа «Гостинного двору»

У 2012 р. суддя Руслан Арсірій розглядав позов про визнання протиправною та скасування постанови Кабінету Міністрів України від 15 серпня 2011 р. про виключення будівлі Гостинного двору у м. Києві із списку пам’ятників архітектури Української РСР, що перебувають під охороною держави. Позивачі також просили заборонити будь-які будівельні роботи щодо будівлі Гостинного двору на Контрактовій площі до ухвалення рішення в цій адміністративній справі. Суддя Арсірій відмовився задовольняти це клопотання.

Через рік Руслан Арсірій розглядав ще один позов стосовно Гостинного двору. Цього разу позивач вимагав визнати нечинним та скасувати рішення Київської міської ради від 20 вересня 2012 року №  137/8421 “Про передачу публічному акціонерному товариству “Спеціальне науково-реставраційне проектне будівельно-виробниче підприємство “Укрреставрація” земельної ділянки для реконструкції будівлі під торговельно-офісний центр та його обслуговування з благоустроєм та гостьовою стоянкою на Контрактові площі, 4 у Подільському районі м.  Києва». Цей позов теж залишився не задоволеним.

 

Залишив людям Януковича газові родовища

У листопаді 2014 р. суддя Арсірій, разом з колегами Огурцовим та Погрібніченком ухвалили рішення, яким не дозволили державі повернути 20 газоносних родовищ, отриманих фірмою «Голден Деррік» в часи Януковича. При цьому, за інформацією ЗМІ, «Голден Деррік» контролюється близькими до Януковича людьми: екс-міністром енергетики Ставицьким та екс-міністром АПК Присяжнюком.

 

Індульгенція Кудрявцеву-молодшому

Рішення Окружного адміністративного суду Києва від 8 травня 2015 р. (суддя Руслан Арсірій) допомогло уникнути люстрації сину колишнього заступника голови ГПУ Віктора Кудрявцева Євгена. Після скандалу з розкішним способом життя колишній слідчий з особливо важливих справ прокуратури Києва Євген Кудрявцев подав рапорт про звільнення. І жодної люстраційної перевірки щодо нього не проводилося, адже у нього на руках вже було рішення суду про те, що він не підпадає під дію закону “Про очищення влади”, оскільки 18 лютого 2014 року нібито подав рапорт про звільнення з посади заступника прокурора Солом’янського району, але рапорт не був розглянутий через незалежні від Кудрявцева-молодшого причин. Журналісти вважають, що таким чином, пізніше Кудрявцев-молодший зможе повернутися назад на держслужбу.

[contact-form-7 404 "Не знайдено"]

Додати фото

Статки судді та сім’ї Арсірій Руслан Олександрович (квартири, будинки та земля)
# 2013 рік 2014 рік 2015 рік 2016 рік 2017 рік
Гроші судді 222761 243770.08 229327
Квартири судді 118.7 118.7 39.56271
Будинки судді 118.7 118,7
Земля судді
Доходи сім’ї 910000 250000 250000
Квартири сім’ї 221.9
Будинки сім’ї
Землі сім’ї 3758
Декларації судді Арсірій Руслан Олександрович
Декларації WEB:
2013 2014 2015
Декларації PDF:
2013 2014
Задекларовані авто:
Hyundai Sonata, Toyota Rav 4
Арсірій Руслан Олександрович - додаткова інформація
Суддя:
Окружний адміністративний суд міста Києва, м. Київ
Декларація:
доброчесності судді подано у 2016 році (вперше)
Декларація:
родинних зв’язків судді подано у 2016 році
Скарги :
11
Кількість стягнень :
Кількість справ :
Оскаржені справи :
Фотофакти:

Написати коментар

Читайте також:
Суддя Одеського апеляційного адміністративного суду,

Алєксєєв віктор Олексійович

Суддя Деснянського районного суду м. Чернігова,

Мурашко Ігор Анатолійович

Суддя Приморського районного суду м. Одеси,

Кравчук Тетяна Станіславівна

Суддя Бобровицького районного суду Чернігівської області,

Бойко Валентина Іванівна