Аблов Євгеній Валерійович

1 Бал2 Бали3 Бали4 Балів5 Балів (Дайте оцінку)
Loading...
| 1 451
Заступник голови Окружного адміністративного суду міста Києва

 

Євгеній Аблов розпочав кар’єру у 1996 р. з посади старшого помічника прокурора Жовтневого району м. Одеси.

Потім працював в Одеській обласній прокуратурі, прокуратурі Шевченківського району Києва, районній прокуратурі Кривого Рогу, суддею Одеського окружного адміністративного суду.

На свою нинішню посаду судді Окружного адмінсуду м. Києва Аблов прийшов у 2010 році.

 

Статки:

«Наші гроші» повідомляють, що суддя Євгеній Аблов задекларував у власності своєї родини дві квартири загальною вартістю 8,56 млн грн.

Одна квартира належить сину судді Матвію Аблову. Суддя повідомив, що її вартість, за останньою оцінкою, становить 5,86 млн. грн. У реєстрі є дані, що Матвій Аблов має одну квартиру площею 144 кв. м в Одесі на проспекті Шевченка, 12/2. Син судді набув квартиру у власність за договором купівлі продажу 3 жовтня 2016 р.

Суддя задекларував ще одну квартиру в Одесі площею 144 кв. м. вартістю 2,70 млн. грн., якою користується ще один його син Ілля. Євгеній Аблов повідомив, що власницями квартири з 2006 р. є Валентина Аблова (мати судді) і Світлана Воробйова. Разом з тим, у реєстрі нерухомості є дані, що Аблова і Воробйова володіли такою квартирою на проспекті Шевченка, 12/2. Це та ж квартира, власником якої недавно став син судді Матвій. Даних про іншу їх квартиру в реєстрі знайти не вдалося.

В реєстрі є дані, що мати судді Аблова і Світлана Воробйова володіють триповерховим дачним котеджем. Будинок площею 274 кв.м. куплений у 2013 р. і розташований на території Дальницької сільради у масиві «Золотий Бугаз».

Згідно з декларацією ні Євгеній Аблов, ні його родина не мають жодних транспортних засобів. У попередні роки суддя декларував Mazda3 2006 р.в. і в користуванні сім’ї є Porsche 2012 р.в.

 

Діяльність:

На юридичних форумах про Аблова висловлюються не дуже приязно, називаючи його корупціонером. Стверджують, що у судді є прізвисько “Жека 20%”.

 

Резонансні рішення стосовно медіа:

Будучи суддею Одеського окружного адміністративного суду, Аблов розглядав справу проти Одеської телерадіокомпанії “АТВ”. Суддя став на сторону одіозного тележурналіста Григорія Кваснюка, через якого канал тричі попереджала Нацрада з телебачення і радіомовлення, вирішивши що у висловлюваннях Кваснюка на кшталт «бей жидов, спасай Одессу» немає закликів до міжнаціональної ворожнечі, і захистив канал.

2015 року суддя Аблов розглядав справу “Малятко TV” проти телеканала «Інтер». Дитячий телеканал просив суд скасувати рішення Нацради з питань телебачення і радіомовлення про продовження ліцензії “Інтеру”. Суддя виніс рішення на користь телеканалу “Інтер”. Водночас представники «Малятка TV» наголошували, що мають фотодокази, як Аблов на одному з футбольних матчів нібито сидів у VIP-ложі стадіону “Олімпійський” разом з Ігорем Фурсіним, що є молодшим партнером Дмитра Фірташа – власника “Інтера”. А отже, у судді під час розгляду цієї справи був конфлікт інтересів.

 

Заборона опозиційних мітингів:

Аблов ухвалив рішення заборонити проведення опозиційної акції «День гніву» у травні-червні 2011 р. Заборонити проведення акції суд попросила Київська держадміністрація. Активісти заявляли, що мета акції – добиватися відставки президента та Верховної Ради, повних перевиборів злочинної, на їх думку, влади. Це рішення суду обернулося бійкою мітингувальників з міліцією у Маріїнському парку, затриманнями та заведенням адміністративних справ.

А згодом Євгеній Аблов постановив заборонити мирні акції біля Печерського суду і Лук`янівського СІЗО, де збиралися прихильники Юлії Тимошенко.

 

Банки та державні підприємства:

У березні 2016 р. Окружний адміністративний суд Києва в особі Євгенія Аблова скасував постанову НБУ та рішення Фонду гарантування вкладів фізичних осіб про відкликання банківської ліцензії та ліквідації ПАТ КБ “Союз”. НБУ ліквідовував банк “Союз” за вчинене систематичне порушення законодавства у сфері фінансового моніторингу.

 

Також рішення Аблова від 2014 р. стало перепоною для повернення у користування держави двох головних підприємств титанової галузі – Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат (ІГОК) та Вільногірський гірничо-металургійний комбінат (ВГМК).  Вони перебували в оренді Group DF, яка належить олігархові Дмитру Фірташу. У серпні 2014 р. суддя Аблов виніс ухвалу про заборону проведення інвентаризації майна Іршанського гірничо-збагачувального комбінату. Фактично це судове рішення забороняло інвентаризацію належного державі майна і блокувало виконання урядового рішення щодо повернення комбінатів під управління держави.

 

Аблов також розглядає позов Юлії Тимошенко проти уряду України з вимогою скасувати рішення уряду про підвищення ціни на газ вдвічі та рішення НКРЕКП про підвищення тарифів.

[contact-form-7 404 "Не знайдено"]

Додати фото

Статки судді та сім’ї Аблов Євгеній Валерійович (квартири, будинки та земля)
# 2013 рік 2014 рік 2015 рік 2016 рік 2017 рік
Гроші судді 224098 376675 218147
Квартири судді 285 285
Будинки судді 141 141
Земля судді
Доходи сім’ї 40350 40350
Квартири сім’ї 285
Будинки сім’ї
Землі сім’ї
Декларації судді Аблов Євгеній Валерійович
Декларації WEB:
2013 2014 2015
Декларації PDF:
2013 2014 2015 2016
Задекларовані авто:
Porsche, Mazda,3
Аблов Євгеній Валерійович - додаткова інформація
Суддя:
Окружний адміністративний суд міста Києва, м. Київ
Декларація:
доброчесності судді подано у 2016 році (вперше)
Декларація:
родинних зв’язків судді подано у 2016 році
Скарги :
15
Кількість стягнень :
Кількість справ :
Оскаржені справи :
Фотофакти:

Один коментар на пост “Аблов Євгеній Валерійович”

  1. Lesya Kvashuk:

    Роботою Аблова залишився незадоволений! Свого слова щодо розгляду справи у встановлені терміни не виконує! Хоча справа абсолютно не складна! Справу затягує, посилаючись на велику завантаженість!

    Його помічниці ведуть себе нахабно, так як ніби ти прийшов до них додому і щось вимагаєш. Постійно скаржаться, що їм всі заважають працювати! Організація роботи дуже погана!

    Не розумію, хто мусить виконувати закони і встановлені терміни, якщо судді їх не виконують

Написати коментар

Читайте також:
Суддя Харківського районного суду Харківської області,

Полєхін Андрій Юрійович

Голова Шевченківського районного суду м. Чернівців,

Данилюк Микола Іванович

Суддя Апеляційного суду Луганської області,

Коротенко Євген Васильович

Голова Кролевецького районного суду Сумської області,

Бєгунова Ольга Вікторівна