1.    
  2.     За переслідування активістів Майдану столичну суддю відправили…повчитися

За переслідування активістів Майдану столичну суддю відправили…повчитися

03.04.2017

Вища рада правосуддя вирішила притягнути до дисциплінарної відповідальності суддю Подільського райсуду Києва Світлану Богінкевич, яка причетна до переслідування активістів Майдану. До судді застосували досить цікаве дисциплінарне стягнення – тимчасове відсторонення від здійснення правосуддя на 2 місяці з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу та направленням до Національної школи суддів України для проходження курсу підвищення кваліфікації з подальшим кваліфікаційним оцінюванням для підтвердження здатності здійснювати правосуддя. Про це повідомляє адвокат “Автомайдану” Роман Маселко на своїй сторінці у Facebook.

“Суддя Богінкевич розглянула 3 справи щодо водіїв, які у грудні 2013 року їздили до Межигір’я, і усіх позбавила прав керування, без будь-якого доказу їх вини. Один з водіїв взагалі не їхав там, де він начебто щось порушив”, – зазначив адвокат.

Адвокат вважає, що ВРП цілеспрямовано покриває такі факти і замість звільнення суддів – направляє їх вчитися, зберігає їм зарплату з метою збереження можливості впливати на слугів Феміди.

Написати коментар