Снегірьов Віталій Андрійович

1 Бал2 Бали3 Бали4 Балів5 Балів (Дайте оцінку)
Loading...
| 929
Суддя Брянківського міського суду Луганської області

 

Віталій Снегірьов народився в м. Новочеркаськ Ростовської області, Росія. Переїхав до України в 1981 р.

 

Освіта:

Східноукраїнський державний університет (2001 р.); факультет підготовки професійних суддів Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого (2003-2004 рр.).

 

Кар’єра:

До того, як стати суддею, Снегірьов працював державним виконавцем, юристом, заступником директора та юрисконсультом на різноманітних підприємствах.

Був призначений суддею у 2006 р. у Брянківському міському суді Луганської області (з 2011 р. безстроково).

 

Сім’я:

Одружений, виховує четверо дітей.

Батько – Снегірьов Андрій Георгійович, приватний нотаріус Брянківського міського нотаріального округу.

Мати – Снегірьова Ольга Францівна, приватний нотаріус Брянківського міського нотаріального округу.

 

Статки:

ProSud наголошує, що з декларацій судді  Снегірьова за 2014, 2015  та 2016  рр. випливає, що практично єдиним доходом родини із шести осіб є заробітна плата судді.

В декларації за 2014 та 2015 рр. зазначені дві квартири площею 93 и 50 кв.м. в м. Луганську та квартира площею 52 кв.м. в місті Алчевськ Луганської області. Прикметно, що всі задекларовані суддею квартири в 2015 р. розташовані на тимчасово окупованій території, а суддя не вказав житло, яким користується по факту.

В декларації за 2015 р. Снегірьов вказав Київ фактичним місцем свого проживання, але столична нерухомість згадується лише в декларації за 2016 р. Це квартира площею 90 кв. м. право користування якою має дружина судді, при чому вказана дата набуття цього права – 2011 рік. Також в декларації не зазначено жодних видатків на утримання цієї квартири, з чого припускаємо, що користується родина Віталія Снегірьова нею безкоштовно.

У власності судді автомобіль Nissan Qahqai+2 2011 р.в.

 

Снегірьов дивом уник звільнення

«Чесно» наголошує, що у 2013 році ВРЮ повідомляла про те, що у ході перевірки судді Снегірьова були виявлені порушення, які мали системний характер, зокрема у справах про визнання права власності на нерухоме майно. Так, суддя розглядав справи з порушенням правил виключної підсудності та підвідомчості справ (у Брянківському районному суді розглядав справи щодо майна, яке знаходилося у містах Києві та Луганську); задовольняв позови осіб, свободи чи інтереси яких не були порушені; сприяв незаконному захопленню майна територіальної громади; не залучав до розгляду справи дійсних власників спірного майна.

Крім того, ВРЮ встановила, що 25 лютого 2013 року своєю ухвалою суддя Снегірьов фактично заборонив Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку здійснювати покладені на неї обов’язки, зокрема контроль за діяльністю на ринку цінних паперів шляхом анулювання у разі порушень торговцями законодавства їх ліцензій. Вирішуючи питання про забезпечення позову суддя не встановив доказів існування реальної загрози, яка у разі невжиття відповідних заходів, могла ускладнити виконання чи призвести до невиконання рішення суду. Суддя також вийшов за межі позовних вимог.

Однак ніякого покарання суддя Снегірьов не поніс через відсутність на засіданні майже половини складу Вищої ради юстиції та недостатньої кількості голосів для звільнення судді. ProSud наголошує, що навіть після подій на Майдані, коли склад Вищої ради юстиції було повністю змінено, переформатована ВРЮ так і не повернулася до розгляду справи порушень судді Снегірьова.

 

Спроба заборонити конкурс до Верховного суду

ProSud акцентує, що Віталій Снегірьов також намагався потрапити і до складу нового Верховного суду, однак не був допущений до конкурсу за результатами спеціальної перевірки ВККС. Причиною відмови стало порушення суддею правил військового обліку.

Не погодившись з таким висновком Вищої кваліфікаційної комісії, суддя Снегірьов подав до суду на ВККС з вимогою заборонити Вищій кваліфікаційній комісії проводити конкурс до Верховного суду.

[contact-form-7 404 "Не знайдено"]

Додати фото

Статки судді та сім’ї Снегірьов Віталій Андрійович (квартири, будинки та земля)
# 2013 рік 2014 рік 2015 рік 2016 рік 2017 рік
Гроші судді 114527 168952
Квартири судді 93
Будинки судді 93
Земля судді
Доходи сім’ї 14010
Квартири сім’ї 101.6
Будинки сім’ї
Землі сім’ї
Декларації судді Снегірьов Віталій Андрійович
Декларації WEB:
2014 2015
Декларації PDF:
2014
Задекларовані авто:
Nissan Qashqai+2, Nissan
Снегірьов Віталій Андрійович - додаткова інформація
Суддя:
Брянківський міський суд Луганської області, Луганська область
Декларація:
доброчесності судді подано у 2016 році (вперше)
Декларація:
родинних зв’язків судді подано у 2016 році
Скарги :
Кількість стягнень :
Кількість справ :
Оскаржені справи :
Фотофакти:

Один коментар на пост “Снегірьов Віталій Андрійович”

  1. Олекс:

    Класичне мажорне життя…

Написати коментар

Читайте також:
Суддя Апеляційного суду Луганської області,

Зінченко Тетяна Олексіївна

Заступник Голови Апеляційного суду Житомирської області,

Жизнєвський Юрій Васильович

Суддя Гуляйпільського районного суду Запорізької області,

Ярош Сергій Олександрович

Суддя Господарського суду Полтавської області,

Семчук Олена Сергіївна