Підберезний Геннадій Анатолійович

1 Бал2 Бали3 Бали4 Балів5 Балів (Дайте оцінку)
Loading...
| 1 269
Голова Кіровського районного суду м. Дніпропетровська

Підберезний Геннадій Анатолійович працює в Кіровському районному суді м. Дніпропетровська з 1997 р.  (з 2003 р. безстроково). З 2015 р. очолює цей суд.

 

Сім’я:

Одружений, має сина та дочку.

 

Cтатки:

У декларації за 2016 р. Підберезний вказав квартиру в Дніпрі (63,2 кв. м), що перебуває у власності родини, і ще одну квартиру, що належить його дружині. На сина судді зареєстроване авто HYUNDAI Sonata 2011 р.в.

Однак журналісти ТСН дізналися, що попри те, що Геннадій Підберезний офіційно зареєстрований у дніпровській багатоповерхівці, сусіди його там не бачили давно. Натомість суддю добре знають в іншому місці – приватному маєтку неподалік заповідника. Це двоповерхова будівля з двома в’їздами для авто, жодного дзвінка чи навіть дверної ручки на воротах немає. Суддя Підберезний, за словами сусідів, жив тут щонайменше два роки.

 

Резонансні справи:

У лютому 2015 року Кіровський районний суд ухвалив рішення у справі начальника Департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації Валентини Гінзбург. Її обвинувачували в застосуванні адмінресурсу на парламентських виборах. Мовляв вона вимагала від керівників медичних закладів Дніпропетровської області забезпечити більш, ніж 70% голосів за кандидатів до Верховної Ради України від Партії регіонів на спецдільницях, розташованих у закладах охорони здоров’я.

Геннадій Підберезний своїм рішенням закрив кримінальну справу проти Гінзбург, а також скасував введені стосовно до неї запобіжні заходи (особисті зобов’язання і відсторонення від посади). Обґрунтування: її дії не спричинили матеріальних збитків державі на суму більшу за двісті п’ятдесят неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Погорів на хабарі Холодницькому

21 вересня в кабінеті голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького під час спроби передання хабара ГПУ і СБУ затримали голову Кіровського райсуду м. Дніпропетровська Геннадія Підберезного, а також суддю цього суду Наталію Овчаренко. За версією прокуратури, голова суду і суддя намагалися дати хабар голові САП у розмірі 300 тисяч доларів США за закриття кримінального провадження стосовно останньої. Їх затримали під час передання частини цієї суми – 50 тисяч доларів.

У суботу, 23 вересня, Печерський райсуд м. Києва обрав Підберезному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 5 млн грн. Але після внесення застави 4 жовтня Підберезного звільнили з-під варти.

Підберезний на уточнювальне запитання судді, звідки взялися гроші, сказав, що вони були в папці, яку він приніс із машини на прохання глави Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького.

Під час обрання запобіжного заходу Підберезний, також звертав увагу суду, що у нього немає нирки, натомість є малолітня дитина.

17 жовтня на вимогу Генпрокурори ВРП тимчасово відсторонила його від посади до 21 листопада, але 16 листопада продовжила відсторонення до 16 січня 2018 року.

Станом на кінець лютого 2018 року, Підберезний продовжив виконувати обов’язки судді.

[contact-form-7 404 "Не знайдено"]

Додати фото

Статки судді та сім’ї Підберезний Геннадій Анатолійович (квартири, будинки та земля)
# 2013 рік 2014 рік 2015 рік 2016 рік 2017 рік
Гроші судді 241219 497997
Квартири судді 42.7 0.158
Будинки судді 63,2
Земля судді
Доходи сім’ї 157521 286817
Квартири сім’ї 64.8
Будинки сім’ї
Землі сім’ї
Декларації судді Підберезний Геннадій Анатолійович
Декларації WEB:
2014 2015
Декларації PDF:
2014
Підберезний Геннадій Анатолійович - додаткова інформація
Суддя:
Кіровський районний суд м. Дніпропетровська, Дніпропетровська область
Декларація:
доброчесності судді подано у 2016 році (вперше)
Декларація:
родинних зв’язків судді подано у 2016 році
Скарги :
3
Кількість стягнень :
Кількість справ :
Оскаржені справи :
Фотофакти:

Написати коментар

Читайте також:
Суддя Господарського суду Дніпропетровської області,

Мельниченко Ірина Федорівна

Суддя Дніпропетровського апеляційного господарського суду,

Виноградник Ольга Михайлівна

Суддя Вовчанського районного суду Харківської області,

Ворона Сергій Володимирович

Голова Бериславського районного суду Херсонської області,

Миргород Валентина Степанівна