Орда Олена Олександрівна

1 Бал2 Бали3 Бали4 Балів5 Балів (9 rating, 4 votes)
Loading...
| 1 074
Суддя Васильківського міськрайонного суду Київської області

Додайте факти про про суддю Орда Олена Олександрівна який працює в державній установі Васильківський міськрайонний суд Київської області на посаді Суддя Васильківського міськрайонного суду Київської області

[contact-form-7 404 "Не знайдено"]

Додати фото

Статки судді та сім’ї Орда Олена Олександрівна (квартири, будинки та земля)
# 2013 рік 2014 рік 2015 рік 2016 рік 2017 рік
Гроші судді 179821.97 173581
Квартири судді 87.3 139.94400000000002
Будинки судді .12 0,12
Земля судді 1200
Доходи сім’ї
Квартири сім’ї
Будинки сім’ї
Землі сім’ї
Декларації судді Орда Олена Олександрівна
Декларації WEB:
2014 2015
Декларації PDF:
2014
Задекларовані авто:
Peugeot 3008, Peugeot
Орда Олена Олександрівна - додаткова інформація
Суддя:
Васильківський міськрайонний суд Київської області, Київська область
Декларація:
доброчесності судді подано у 2016 році (вперше)
Декларація:
родинних зв’язків судді подано у 2016 році
Скарги :
4
Кількість стягнень :
Кількість справ :
Оскаржені справи :
Фотофакти:

коментарі 3 на пост “Орда Олена Олександрівна”

 1. Степан Сергійович:

  Суд (під головування Орди Олени Олександрівни, донецької дочки голови ДУСі при президенті януковича) відмовився повернути у власність держави 6,99 гектарів лісів, розташованих в межах Іванковичівської сільської ради Васильківського району Київської області. Про це повідомляють Наші гроші з посиланням на рішення Васильківського міжрайонного суду від 9 грудня (головуючий суддя Орда О.О.).

  Зазначається, що у 2008 році на підставі розпоряджень голови Київської облдержадміністрації Віри Ульянченко із постійного користування ДП “Київське лісове господарство” було вилучено 6,99 гектара лісів, змінено їх цільове призначення на землі сільськогосподарського призначення та безоплатно передано у власність 7 громадян.

  Обласна прокуратура вказує, що відбулося порушення законодавства, адже ліси площею понад 1 гектар має право вилучати лише Кабмін. Крім того, порушено порядок зміни цільового призначення ділянок. Також прокуратура зауважує, що громадяни не сплатили державі втрати лісогосподарського виробництва. Та суд дійшов протилежного висновку. Він опирається на те, що проекти землеустрою були погоджені з усіма необхідними органами, відповідність яких підтверджується висновками державної експертизи землевпорядної документації.

 2. орда елена:

  Это редкая продажная тварь. она нас судила и забрала родительский участок земли с домом. При зарплате 170 тыс гривен в год – орда о.о. ездил на лексусе рх350, живет в 4 квартирах (последняя – куплена при ее судействе – 140 метров квадратных! все оформляет на безработную пенсионерку маму, которая никогда нигде не работала и вообще дохода не имеет. Пока такие донецкие судьи судят в киевской области – дети центральной украины и запада погибают на востоке Скорее бы пришла настоящая революция! А пока донецкая дочка януковчцкого чинуши-подельника вершит судьбы украинцев в василькове Мазелтоф! Судья орда елена александровна – это раковое образование украины! пока ее не вырежут – гибнуть украине день ото дня! спросите у орды о.о. откуда у нее лексусы и 4 квартиры с паркоместами в киеве на зарплату 12 тыс грн в месяц???

 3. суддя на лексусі орда:

  Донецька орда уже скільки років судить в київській області! це корупціонерка яку світ не бачив! вони працювати не хочуть тільки судити маленьких українців та брати хабарі! Олена Орда – донька заступника голови Державного управління справами Олександра Орди

Написати коментар

Читайте також:
Суддя Апеляційного суду Вінницької області,

Голота Людмила Олегівна

Суддя Октябрського районного суду м. Полтави,

Січиокно Тетяна Олександрівна

Суддя Апеляційного суду Запорізької області,

Озарянська Лідія Опанасівна

Суддя Апеляційного суду Івано-Франківської області,

Фіцак Тарас Дмитрович