1.    
  2.     Затримано «суддю Майдану» Дзюбу

Затримано «суддю Майдану» Дзюбу

10.09.2018

Сьогодні у Києві затримали колишнього заступника голови Дніпровського райсуду столиці Олександра Дзюбу. Він підозрюється у винесенні неправосудних рішень щодо арештів громадян під час Майдану.

У понеділок, 10 вересня, на підставі ухвали суду був затриманий колишній заступник голови Дніпровського райсуду столиці Олександр Дзюба. Його доставили у Печерський райсуд для вирішення питання про запобіжний захід. Про це пише «Ракурс».

Нагадаємо, з 2003 року Дзюба працював суддею Дніпровського райсуду Києва. Згодом дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя ухвалила рішення про притягнення судді до дисциплінарної відповідальності за арешти євромайданівців.

Генеральна прокуратура здійснювала досудове розслідування у низці кримінальних проваджень за фактами протидії протестним акціям шляхом протиправного переслідування працівниками правоохоронних органів та суду учасників мітингів у Києві, що відбувалися в січні-лютому 2014 року. Дзюбі інкримінують притягнення до кримінальної відповідальності та застосування запобіжних заходів щодо 11 осіб у період 18−19 лютого 2014 року.

25 липня на підставі зібраних доказів судді повідомили про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 28, ст. 340 ККУ.

Написати коментар