1.    
  2.     ВСУ направив скаргу на реєстратора, який розпочав процедуру ліквідації суду

ВСУ направив скаргу на реєстратора, який розпочав процедуру ліквідації суду

04.07.2018

Верховний Суд направив Міністерству юстиції скаргу на реєстраційні дії щодо припинення діяльності установи, повідомляє «Українське право».

У скарзі зазначається, що державний реєстратор не мав права вносити до реєстру відомості про перебування ВСУ у процесі припинення з 21 червня 2018 року, оскільки останній не подавав відповідні документи до Мін’юсту.

У Верховному Суді України вкотре посилаються на відсутність будь-якого документа про його припинення як юридичної особи і відповідно призначення ліквідаційної комісії. Натомість зазначають, що особи, які зазначені в ЄДР як члени ліквідаційної комісії, своєї згоди на це не давали і вже подали заяви про відмову брати участь в її роботі. Такі дії у ВСУ розцінюють як спробу у неконституційний спосіб ліквідувати суд.

Також судді Верховного Суду України вже направили звернення до Генерального прокурора про вчинення злочинів, передбачених статтями 353, 358, 364, 365-2, 376 Кримінального кодексу.

Від Міністерства юстиції ВСУ вимагає провести перевірку правомірності дій державного реєстратора та скасувати реєстраційну дію від 21 червня про процедуру припинення ВСУ.

Написати коментар