1.    
  2.     У судді Булки знайшли 120 грамів ювелірки

У судді Булки знайшли 120 грамів ювелірки

10.10.2018

В ході обшуку будинку підозрюваного в одержанні неправомірної вигоди судді Господарського суду Івано-Франківської області Володимира Булки знайшли майже 120 грамів ювелірних виробів, схожих на золото.

Про це йдеться в рішенні Солом’янського районного суду міста Києва, інформує WestNews.

У документі вказується, що під час обшуку 7-8 серпня за місцем проживання судді були виявлені і вилучені ювелірні вироби. Ці предмети, зовні схожі на вироби з золота, були запаковані до сейф-пакету. Так, детективи вилучили 24 вироби, серед яких є такі: ланцюжки вагою 23,77 гр з камінням білого, темного кольору і вагою 11,55 гр; браслет вагою 12,54 гр; брошка вагою 5,9 гр та інші. Загальна вага виробів становить 118,11 гр.

У зв’язку з тим, що санкція ч.3 ст. 368 ККУ передбачає можливу конфіскацію майна Булки, в разі визнання його провини, детективи вирішили встановити вартість цих виробів. Так, НАБУ подало клопотання про призначення експертизи, на вирішення якої поставити наступні питання: з якого металу виготовлені вироби і якої проби; чи мають вони історичну або художню цінність і яка їх вартість.

Суддя клопотання задовольнив. Експертизу доручили провести Київському науково-дослідному інституту судових експертиз.

Написати коментар