У САП обіцяють до кінця літа передати до суду справи по футбольним “договірнякам”

06.07.2018

Глава Спеціальної антикорупційної прокуратури та перший віце-президент ФФУ Назар Холодницький розповів про хід розслідування справ про договірні матчі в українському футболі. Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Sport Arena.

За словами Холодницького, у слідства вже є 11 підозрюваних, серед яких п’ять футболістів, чотири менеджера клубів і двоє тренерів. Їх імена можна буде назвати після того, як виробництва будуть передані до суду.

“Сподіваюся, що до кінця літа побачимо перші виробництва в судах. Це не ті виробництва, які повинні розглядатися роками або багато місяців. Два-три місяці цілком достатньо з тієї доказовою базою, яку ми побачили. Прізвища підозрюваних можна буде озвучити тільки після того, як будуть складені обвинувальні акти. Тобто, чим швидше справа дійде до суду, тим швидше стануть відомі імена фігурантів”, – заявив Холодницький.

Крім того, Холодницький повідомив, що замішаним в договірних матчах футболістам можуть надати другий шанс, однак тренери, менеджери і власники клубів, які свідомо займалися корупцією, не повинні мати ніякого відношення до футболу.