1.    
  2.     Суддя Ємельянов судитиметься з головою ВРП Бенедисюком

Суддя Ємельянов судитиметься з головою ВРП Бенедисюком

20.03.2017

“Найближчим часом я маю намір подати проти Ігоря Бенедисюка позов про захист честі та гідності у зв’язку з його заявою, в якому вимагатиму публічних вибачень за наклеп на мою адресу”, – заявив суддя Ємельянов у коментарях «Українській правді».

Такий намір Ємельянова, за словами останнього, спровокований заявою Бенедисюка про те, що нещодавній напад на нього, главу ВРП, стався через звільнення судді Інни Отрош і відсторонення Ємельянова.

Також суддя Ємельянов вважає, що Бенедисюк намагається знайти крайніх, а тому називає відомі прізвища і гучні справи, в яких виносилися неоднозначні рішення ВРП.

Ємельянов повідомив, що нещодавно подав і виграв позов про незаконність рішення ВРП про його відсторонення від правосуддя, однак ВРП у порушення низки норм законодавства продовжила його відсторонення.

Нагадаємо, у січні 2017-го Вища рада юстиції відсторонила суддю Вищого господарського суду Артура Ємельянова від виконання обов’язків строком на 2 місяці. Як з’ясувала програма “Наші гроші. Досудилися”, в тексті підозри стверджується, що Ємельянов вимагав від підлеглих суддів прийняття потрібних рішень у низці господарських справ.

Написати коментар