1.    
  2.     Суддя Вікторія Джарти декларує свої статки під грифом «секретно»?

Суддя Вікторія Джарти декларує свої статки під грифом «секретно»?

10.04.2017

Вікторія Джарти, яка славиться великими статками та полюбляє розкішне життя, втрапила у новий скандал, пов’язаний із її майном, – передає «Газета.Юа».

Суддя “забула”, що серед активів її родини є торгова марка ХАБ 4.0, квартира у Донецьку площею 64 кв.м та акції чоловіка у “ЗНВКІФ “Валорес” вартістю 207 тис. грн. Це майно вона внесла в декларацію заднім числом.
Прізвище Джарти називали серед списку корупціонерів, яких захищає Національне агентство із запобігання корупції, дозволяючи вносити зміни заднім числом під грифом “секретно”.

Нагадаємо, у 2010 році Янукович перевів доньку Василя Джарти 30-річну Вікторію з Господарського суду Донецької області до Господарського суду Києва. Пропрацювавши звичайним суддею лише 3 роки замість 5 років, Джарти отримала довічне призначення.

Після Майдану та втечі Януковича Вікторія Джарти успішно переатестувалася й не покинула розкішного життя.

У 2016 році жінка задекларувала елітну нерухомість, дорогі автомобілі й годинники – Rolex, Chopard та Harry Winston. У її власності дві хати по 386 та 268 кв. м., будинок на 610 м.кв. У 2012 році новенький Bentley Continental обійшовся їй в 2,3 млн. грн.

У 2016 з’явилась інформація, що суддя Господарського суду Києва Вікторія Джарти має найбільше готівкових коштів серед суддів України. Пізніше вона це спростувала, посилаючись на некоректну роботу системи електронного декларування та технічні збої системи.

Написати коментар