Суддів та працівників ВСУ не впускають до будівлі Верховного Суду

11.07.2018

Сьогодні, 11 липня, всі входи для співробітників та суддів Верховного Суду України до приміщення ВС були перекриті. Про це «ЗіБ» повідомив адвокат Ростислав Кравець.

Нагадаємо, раніше з’явилася інформація щодо внесення до Єдиного державного реєстру інформації про початок процесу ліквідації Верховного Суду України. Згодом з’ясувалося, що ця інформація не відповідає дійсності. У зв’язку з цим судді ВСУ повідомили Генеральну  прокуратуру  України  про  незаконні  дії, спрямовані на ліквідацію ВСУ.

Як наголосили судді ВСУ, працівники Верховного Суду без згоди ВСУ змінили замки в залі Пленумів ВСУ та залі судових засідань, які на праві власності належать ВСУ.

Тепер суддів та працівників ВСУ не впускають до будівлі суду. На вході на територію ВС стоїть охорона, а також розміщено оголошення.

«На виконання розпорядження керівника апарату Верховного Суду від 10.07.18 №37-ОД прохід на територію ВС через ворота (арку) з вулиці Пилипа Орлика 4 заборонено. Прохід до адмінбудинків ВС здійснюється через пости охорони по вул. Пилипа Орлика 8 (Кловський палац) та по вул. Пилипа Орлика 4а (господарський корпус, з боку вул. О.Богомольця)», — цитує оголошення «ЗіБ».