Судді Барського райсуду таки оголосили підозру в хабарництві

07.08.2018

Володимиру Хитруку, судді Барського районного суду таки оголосили підозру в отриманні хабара. За 20 тисяч гривень він мав закрити справу про нетверезе керування.

Інформацію підтвердили в управлінні Служби безпеки України у Вінницькій області. Підозру за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу «(Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою») оголосили судді Барського районного суду Володимиру Хитруку в понеділок, 6 серпня.

Наразі вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу, пише «20 хвилин».

Нагадаємо, що 2 серпня СБУвці разом зі співробітниками Національного антикорупційного бюро спробували затримати суддю Хитрука та адвокатесу Валентину Іванову. Але тоді щось пішло не так — наступного дня суддя спокійно вийшов на роботу. У суді нам тоді розповіли та написали, що гроші, які начебто Хитрук отримав у якості хабара, насправді власні кошти посадовця.

Ми знову зателефонували в Барський суд, щоб підтвердити чи спростувати інформацію про підозру судді, але там нам у телефонному режимі відмовилися будь-що коментувати, попросили написати запит, що ми і зробити. Коли відповідь надійде, ми додамо її у цей матеріал в повному обсязі.