1.    
  2.     Суд визначився, коли розглянуть скаргу прокурорів щодо закриття “справи Кернеса”

Суд визначився, коли розглянуть скаргу прокурорів щодо закриття “справи Кернеса”

03.09.2018

Апеляційний розгляд кримінального провадження за скаргами прокурорів Генеральної прокуратури України на ухвалу Київського районного суду Полтави щодо мера Харкова Геннадія Кернеса та його охоронців призначено на 13 вересня.

Про це інформує прес-служба суду, передає «Укрінформ».

“Апеляційний розгляд кримінального провадження за апеляційними скаргами прокурорів відділів Генеральної прокуратури України, потерпілого Ряполова С.А. та адвоката Зелькіної Т.Є. – представника потерпілих Кутяніна О.В і Ряполова С.А.., на ухвалу Київського районного суду м. Полтава від 10 серпня 2018 року щодо Кернеса Г.А., Блинника В.Д. та Сміцького Є.М. призначено на 13 год. 30 хв. 13 вересня 2018 року в приміщенні Апеляційного суду Полтавської області”, – йдеться у повідомленні.

Як відомо, 10 серпня суддя Київського райсуду Полтави Андрій Антонов після місячного вивчення справи оголосив про закриття кримінального провадження щодо Кернеса і двох його охоронців у зв’язку з неявкою прокурорів, потерпілих та їхніх представників на сім останніх засідань суду поспіль без обгрунтованих причин.

Кернес і двоє його охоронців обвинувачувалися у викраденні, тортурах і погрозі вбивством двом активістам Євромайдану – Сергію Ряполову і Олександру Кутяніну 25 січня 2014 року.

16 серпня 2018 року прес-секретар ГПУ Андрій Лисенко заявив, що Генеральна прокуратура України подала апеляційну скаргу до Київського районного суду м. Полтава на рішення про закриття справи стосовно мера Харкова Геннадія Кернеса.

Написати коментар