Суд просять продовжити Савченко термін тримання під вартою

10.07.2018

На розгляд Шевченківського райсуду надійшло клопотання про продовження тримання під вартою народного депутата Надії Савченко. Відповідна інформація оприлюднена на сторінці суду у Facebook, передає «Укрінформ».

“На розгляд до Шевченківського районного суду міста Київ надійшло клопотання про продовження строку тримання під вартою відносно Савченко Надії Вікторівни”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що розгляд  клопотання призначено на 12 годину вівторка у приміщенні Шевченківського районного суду міста Києва за адресою: м.Київ, вул.Дегтярівська, 31-А, зал судових засідань №1.

Як відомо, 22 березня Верховна Рада дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата Надії Савченко.

Їй інкримінують вчинення дій з метою насильницького повалення конституційного ладу, захоплення державної влади, посягання на життя державного чи громадського діяча, підготовку до терористичного акту, сприяння терористичній організації та незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами і вибуховими речовинами.

23 березня Шевченківський райсуд Києва обрав Савченко запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 20 травня без права внесення застави. Згодом суд залишив Савченко під арештом до 13 липня.