Суд підтвердив законність арешту майна екс-прокурора ГПУ

28.08.2017

Апеляційний суд Києва відмовив захисту у скасуванні арешту майна колишнього заступника начальника Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки – начальника управління з розслідування кримінальних проваджень у сфері економіки ГПУ Дмитра Суса. Про це повідомляє УНН.

Нагадаємо, 7 серпня Солом’янський районний суд Києва наклав арешт на майноколишнього заступника начальника Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки – начальника управління з розслідування кримінальних проваджень у сфері економіки ГПУ Дмитра Суса.

Зокрема, суд наклав арешт на дві квартири (одна – вартістю 150 тис. грн, інша – вартістю 650 тис. грн), дві земельні ділянки, одна з яких – в селі Грузевиця у Хмельницькій області (вартістю 312 тис. грн), гараж (вартістю 100 тис. грн) і автомобіль “Skoda Octavia Combi RS” 2015 року випуску (вартістю 443 тис. 768 грн).

Так, 25 липня НАБУ та САП затримали колишнього заступника начальника Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки – начальника управління з розслідування кримінальних проваджень у сфері економіки ГПУ. Сусу повідомили про підозру у скоєнні злочинів, кваліфікованих за ч.3 ст.191, ч.4 ст.191, ст.366-1 Кримінального кодексу України.