Справа про “землю Ситника” у Севастополі дійшла до суду

05.11.2018

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов ТОВ «Юридична компанія «Студія права» до директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника щодо його декларацій за 2015, 2016, 2017 роки.

Про це інформує прес-служба суду, передає «Укрінформ».

«Позивач просить суд визнати протиправною бездіяльність директора НАБУ, яка виразилась у неподанні ним щорічних декларацій за 2015, 2016, 2017 роки з достовірними відомостями про право власності на земельну ділянку у місті Севастополі», – йдеться у повідомленні.

Позивач також просить зобов’язати директора НАБУ вчинити дії з подання відповідних щорічних декларацій з достовірними відомостями, в частині права власності на дану земельну ділянку.

Окрім цього, серед позовних вимог зазначено визнання протиправною бездіяльності відповідача, яка виразилась у неподанні ним щорічної декларації за 2017 рік з достовірними відомостями про отримання ним та членом його сім’ї доходу у сумі 90 тисяч рублів. Водночас позивач просить зобов’язати директора НАБУ вчинити дії з подання цієї інформації у декларації за минулий рік.

Наразі суд вирішує, чи відкривати провадження за позовом.